Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        

Film

Najnowsze Filmy

Najnowsze Filmy
Pobieraj darmowe filmy ze strony Warez-nt.pl . Dodawaj i oceniaj najnowsze zdobycze światowej kinematografi. Strona jest poświęcona umieszczaniu linków do własnych plików. Dzięki naszemu serwisowi będziesz mógł w bezpieczny sposób zapisać i puźniej pobrać Swój plik spowrotem na komputer. Będziesz mógł również komentować i oceniać linki dodane przez innych użytkowników serwisu. Strona jest zupełnie darmowa i nie płacisz nic za rejestrację która trwa dosłownie 2minuty.
http://warez-nt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

produkcja filmowa

produkcja filmowa
od kilku lat realizuję projekty z dziedziny filmów krótkometrażowych. Wyróżnia nas elastyczność cenowa, dostosowana zawsze indywidualnie do każdego zlecenia, szybkość realizacji oraz niepowtarzalność. PartyVideo.TV to nasz projekt telewizji eventowo-klubowej, który z powodzeniem od 3 lat realizuje filmy z takich klubów jak Discoplex A4, NoNameClub Dobra czy Neo Przemyśl. Naszą kreatywność świetnie określa cytat Woody Allena: "Zawsze mnie pytają, czy nie boję się, że pewnego dnia stwierdzę, że nie mam już żadnego pomysłu na film. To mi nie grozi. Boję się czegoś zupełnie innego – że umrę zanim zdążę sfilmować wszystkie moje pomysły."
http://filmestria.pl
Zgłoś nie działający link/spam

telewizja klubowa

telewizja klubowa
Szukasz ekipy do realizacji video z imprezy klubowej? A może organizujesz event i chcesz mieć z niego ciekawy "after movie" lub chcesz mieć video-wizytówkę swojego lokalu gastronomicznego? Wszystko to i jeszcze więcej oferuje PartyVideo.TV, czyli fuzja portalu typu VOD oraz ekipy filmowo-telewizyjnej, wyposażonej w najnowszy sprzęt w technice HD. Poświęć 2 minuty, poznaj czym się zajmujemy i zobacz klientów, którzy nam zaufali: http://www.youtube.com/watch?v=JZCVAqh-oUc&feature=youtu.be -- Kontakt: Jan Orłowski +48 790 568 244 kontakt@PartyVideo.TV ... lub bezpośrednio przez Facebook
http://partyvideo.tv
Zgłoś nie działający link/spam

film ślubny

film ślubny
Zajmujemy się profesjonalną realizacją filmową i telewizyjną, mamy na koncie wiele produkcji komercyjnych, dla dużych firm oraz korporacji. Nasze produkcje emitowane były, jak i są (bo wciąż aktywnie zajmujemy się produkcją TV) w Telewizji Polskiej czy TV4. Pracujemy dla takich klientów jak Capgemini czy Microsoft Polska. Zajmujemy się również realizacją dużych eventów, takich jak festiwale muzyczne czy koncerty gwiazd światowego formatu (przykładowo Lolita, R.I.O. , Nycer).
http://krecenieslubu.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt