Recenzje
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        

Film

filmy korporacyjne

filmy korporacyjne
15 lat pracy dla największych w Polsce nadawców telewizyjnych oraz kilkudziesięciu firm z kraju i zagranicy pozwala naszym producentom i operatorom zaoferować najwyższej jakości pomoc w stworzeniu i realizacji każdego pomysłu mającego na celu promocję lub usprawnienie pracy w Państwa firmie. Klientom indywidualnym pomożemy w zapisie i zachowaniu dla rodziny i znajomych najważniejszych momentów w życiu. Oferujemy następujące rodzaje filmów:, Filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, filmy dokumentalne, filmy szkoleniowe, filmy na strony www, filmy okolicznościowe, reportaże, montaż nieliniowy
http://www.provid.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Filmy Online

Filmy Online
Portal z dużą bazą najnowszych filmów, które można obejrzeć z poziomu przeglądarki internetowej bez wychodzenia z domu za darmo. Filmy podzielone są na różne kategorie/gatunki filmowe, dzięki czemu można łatwiej odszukać ciekawy film. Codziennie nowe filmy!
http://obejrz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

filmy i seriale

filmy i seriale
Katalog filmów i seriali online. Bardzo duża baza pozwala odnaleźć każdemu użytkownikowi ciekawy dla niego film. Codziennie dodawane są nowe filmy i seriale. Przedstawiamy także propozycje filmowe dla wszystkich, którzy nie mają pomysłu na film.
http://www.filmy-seriale.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

Kamera cyfrowa panasonic

Kamera cyfrowa panasonic
Panasonic Ag-HMC151 to najczęściej wybierana kamera przez filmowców do nagrywania uroczystości rodzinnych takich jak wesela, komunie. Kamera znakomicie radzi sobie w słabych warunkach oświetleniowych. Coraz bardziej wymagający klienci oczekują coraz lepszych produkcji - kamera Panasonic 151 spełni oczekiwania Twoich klientów dzięki rozdzielczości HD.
http://hmc151.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kamerzysta Szamotuły

kamerzysta Szamotuły
Strona internetowa studia filmowego SylTom. Zajmujemy się filmowaniem uroczystości ślubnych. Pracujemy na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu (Sony HDR FX1E, niezależna rejestracja ścieżki audio, authoring DVD, kilkupoziomowe menu, oświetlenie, profesjonalne oprogramowanie do obróbki materiałów audio i video). Oferujemy reportaż ślubny w ciekawiej konwencji, pozbawionej krzty nudy, a wszystko po przystępnej cenie. Na stronie znajdziecie Państwo opis naszej oferty, elastyczny cennik, a także możliwość stworzenia oferty indywidualnej.
http://www.syltom.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt