Recenzje
https://herbcio.pl/pokrzywa-zwyczajna-3-najwazniejsze-korzysci/. Pokrzywa zwyczajna
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (670)
https://herbcio.pl/. Zioła na odchudzanie
link. Malowannie

Wyszukaj stronę        

Taniec
Kurs Tańca u Ciebie w domu na DVD

Kurs Tańca u Ciebie w domu na DVD
Naucz się tańczyć nie wychodząc z domu. Oferujemy materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki tańca w domu. Pierwszy taniec (kursy tańca dla narzeczonych), tańce standardowe, tańce latynoamerykańskie, taniec użytkowy.
http://www.naukatanca.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Taniec w Nowym Sączu

Taniec w Nowym Sączu
Akademia tańca założona i prowadzona przez dyplomowanego instruktora Anetę Tucznio - Worwa zaprasza na różnego rodzaju kursy tańca dostosowane do wymagań i osobistych możliwości. Wszystkie zajęcia odbywają się w miłej atmosferze w komfortowej sali wyposażonej w lustra, co z pewnością ułatwia proces przyswajania danych kroków i ruchów. Szkoła Tańca zaprasza też na zajęcia dla potencjalnych nowożeńców, którzy w spokoju przygotują się do pierwszego tańca. Jeśli taniec w Nowym Sączu to tylko ze szkoła SoBeat.
http://sobeat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Taniec Poznań

Taniec Poznań
Szkołą tańca ArtDance Poznań oferuje naukę różnego wersji tańca, mamy w asortymencie taniec towarzyski, Zumbe, Latino, Hip-hop, Fitness oraz kółko dla najmłodszych, jak i rodziców, którzy są w stanie uczęszczać do nas razem z dziećmi. W naszej szkole pracują doświadczeni i wyjątkowo utalentowani instruktorzy, którzy wielokrotnie byli nagradzani za swe umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z cenami i ofertą, na naszej stronie internetowej.
http://art-dance.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zumba Poznań - ArtDance

Zumba Poznań - ArtDance
Szkołą tańca ArtDance Poznań proponuje naukę wszelkiego odmiany tańca, mamy w ofercie taniec towarzyski, Zumbe, Latino, Hip-hop, Fitness oraz zajęcia dla najmłodszych, jak i rodziców, którzy mają możliwość odwiedzić nas jednocześnie z dziećmi. W naszej szkole działają wprawieni i wyjątkowo utalentowani instruktorzy, którzy wielokrotnie byli nagradzani za swe zdolności. Zapraszamy do zapoznania się z cenami i ofertą, na naszej witrynie internetowej.
http://art-dance.com.pl/zumba
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs tańca Kraków

Kurs tańca Kraków
Nasza szkoła skupia się na nauce Tańca Towarzyskiego, West Coast a także Swingu. Jesteśmy jednak otwarci na wiele innych odmian tańca, takich form jak Taniec Nowoczesny, Hip Hop czy Breakdance. Nasza szkoła kieruje uwagę nie tylko na kroki taneczne. W naszej szkole tańca w Krakowie nauczysz się dobrej postawy, sposobu poruszania się, podstaw prowadzenia partnera i podążania za nim.
http://www.skalskidance.pl
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt