Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (169)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (95)
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl (415)
https://aktinet.pl/jak-pozbyc-sie-pluskiew-w-moim-zakladzie-zz/. Jak pozbyć się pluskiew w moim zakładzie ZZ?

Wyszukaj stronę        

Taniec
Szkoła tańca - Warszawa Ochota

Szkoła tańca - Warszawa Ochota
Nasza szkoła wyróżnia się na tle innych znakomitym stosunkiem ceny do jakości prowadzonych zajęć. Nasi instruktorzy tańca to starannie dobrani ludzie na odpowiednich miejscach, w pełni zaangażowani w swoją pracę. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie na Ochocie. Łatwy dojazd, niskie ceny oraz wysoki poziom nauczania tańca sprawią, że pokochają Państwo taniec. Posiadamy w ofercie kursy z różnych stylów tańca, organizujemy pokazy taneczne oraz warsztaty taneczne a także prowadzimy zajęcia fitness.
http://www.swing-studio.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Salsa, taniec towarzyski Warszawa

Salsa, taniec towarzyski Warszawa
Steps4Salsa - szkoła tańca z centrum Warszawy zaprasza na profesjonalne kursy tańca towarzyskiego, salsy oraz samby. Grono naszych instruktorów, których można spotkać m.in. w takich programach jak Taniec z Gwiazdami z przyjemnością, pasją i uśmiechem na twarzy nauczą Cię profesjonalnego tańca. Serdecznie zapraszamy!
http://www.steps4salsa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Latin Dance Studio Szkoła Tańca - Salsa Poznań

Latin Dance Studio Szkoła Tańca - Salsa Poznań
Latin Dance Studio to szkoła tańca o wysokim standardzie propagująca taniec latino oraz inne wywodzące się z rytmów afrokubańskich. Naszą miłością jest taniec - i tą miłością chcemy zarazić także i Ciebie. Ponadto organizujemy animacje taneczne w klubach na terenie Poznania i okolic.
http://www.latindance.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

sklep taneczny Olsztyn

sklep taneczny Olsztyn
Salon Artykułów do Tańca w Olsztynie oferuje szeroki wybór butów do tańca towarzyskiego, butów treningowych, butów do tanga oraz akcesoriów tanecznych. Polecamy stroje do baletu , baletki odzież fitness i treningową dla dzieci i dorosłych. Sklep prowadzi sprzedaż przez internet oraz sprzedaż komisową. Profesjonalna obsługa, dogodna lokalizaca w D.H."JAKUB". Realizujemy zlecenia indywidualne na buty oraz stroje taneczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu od pon. do pt. w godz. 11-18. Polecamy buty w wersji ślubnej.
http://www.milonga.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt