Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.

Wyszukaj stronę        

Moda

Personal Shopper

Personal Shopper
Stylistka Joanna Oparcik pomoże Ci przeobrazić własny look. Jeśli wyszukujesz swojego własnego stylu, masz problem z znalezieniem pasujących ciuchów pod swoją figurę, to odpowiedni moment, aby zgłosić się do osobistej stylistki. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać m.in przegląd szafy lub skorzystać z porady stylistki. Realizując się w charakterze stylistki nie ograniczam się tylko do współpracy z klientami indywidualnymi, podobnie ważna jest dla mnie praca w działach mody czasopism. Współpracując z nimi aranżuję stylizacje potraw oraz spełniam się jako dziennikarz modowy.
http://joannaoparcik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Moda Damska na portalu ArtSrebro.pl

Moda Damska na portalu ArtSrebro.pl
Aktualizowany na bieżąco serwis prasowy zawiera profesjonalne informacje o produktach ze srebra, kierunkach w ich projektowaniu, istotnych wydarzeniach jubilerskich, plotkach o wnętrzach i dekoracjach, które nawiązują do koloru srebrnego. W sekcji o biżuterii artystycznej znajdują się prezentacje artystów z różnych stron świata, oraz ich kolekcje. Integralną funkcjonalnością witryny jest sklep online, zapewniający zakupy produktów robione ręcznie, a więc unikatowe.
http://www.artsrebro.pl/sklep
Zgłoś nie działający link/spam

Simple cp

Simple cp
Wstąp na naszą witrynę internetową i oglądnij niezwykle dużą galerię zdjęć z pokazu mody Simple Creative Products, czyli firmy modowej egzystującej na rynku już niemal dwadzieścia lat. Twórczynią mody Simple CP jest Lidia Kalita, a każdy z produktów jest w stu % polski. Swoje kolekcje adresuje do kobiet nie tylko interesujących się najnowszymi trendami w modzie, ale także przetwarzających w taki sposób, aby dostosować je do własnego stylu życia oraz osobowości. Bo jak dobrze wiemy każda kobieta jest inna, dlatego potrzebuje różnych, dobranych indywidualnie ubrań.
http://www.fashionnow.pl/marki/153,3,5288,simple-creative-products.html
Zgłoś nie działający link/spam

Stylizacje, Stylistki, Blogerki modowe

Stylizacje, Stylistki, Blogerki modowe
Serwis Doszafy.pl dostarczy Ci najciekawszych pomysłów na stylizacje. Na naszej stronie przedstawiamy najlepsze stylistki i ich blogi, na których znajdziecie aktualne modowe trendy. Jeśli interesujecie się modą, stylem i najnowszymi nowinkami z tego świata, na pewno warto byście zajrzały na tę stronę.
http://doszafy.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt