Recenzje
https://doszwecji.pl/10-niedrogich-szwedzkich-marek-odziezowych-ktore-powinienes-znac/. 10 niedrogich szwedzkich marek odzieżowych
https://herbcio.pl/. Ziołolecznictwo
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl (725)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (711)

Wyszukaj stronę        

Książka
Książki obyczajowe

Książki obyczajowe
Mnóstwo osób korzysta z lektur, w celach naukowych, albo żeby w ogóle pogłębić wiadomości. Jednak czasem są nam potrzebne pozycje książkowe, które będą idealnym relaksem w trudnych chwilach. Oczywiście wtedy musi być to książka, którą z przyjemnością będziemy czytać. Nasze wydawnictwo oferuje świetnej jakości lektury obyczajowe. W naszych książkach nie znajdziesz już wcześniej wydawanych. Są to innowacyjne książki, które dopiero wychodzą. Każda z nich to świetna opowieść obyczajowa, tak bliska często naszemu życiu.
http://wydawnictwofantazja.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Forum o książkach

Forum o książkach
Uwielbiasz czytać książki? Ta strona jest specjalnie dla Ciebie. Tu odnajdziesz recenzje i opinie na temat wszystkich bestsellerów. Sprawdź co inni użytkownicy sądzą na temat aktualnie popularnych książek. Zaloguj się i dodaj opinię publikacji, którą zarekomendowałbyś innym czytelnikom lub absolutnie odradzał. Na stronie informacje na temat nagród literackich i innych eventów związanych z książkim. W serwisie ankiety i rankingi na temat książek.
http://www.mole-ksiazkowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Forum książki

Forum książki
Zapraszamy na forum o książkach - forumksiazki.pl. Znajdziesz na nim kilka tysięcy pasjonatów czytania literatury różnego rodzaju. Możesz wymieniać z nimi swoimi odczuciami dotyczącymi przeczytanych książek czy szukać ciekawych pozycji polecanych przez innych.
http://www.forumksiazki.pl/member27036.html
Zgłoś nie działający link/spam

Recenzowisko

Recenzowisko
Nowy blog z renzjami książek - Recebzowisko.pl zaprasza na codzienną porcję recenzji i nowości z rynku literatury polskiej i zagranicznej. Rożne kategorie literackie m. in książki dla dzieci, książki biznesowe
http://www.recenzowisko.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Joanna Podemska

Joanna Podemska
Jestem instruktorem terapii zajęciowej, pracuję też na uczelni i w szkole policealnej. Ukończyłam pedagogikę, socjologię i psychologie zarzadzania, wobec tego moim spektrum zainteresowania jest człowiek, który w swej prostocie potrafi wszystko skomplikować. Miłośniczka łażenia po górach, jazdy na rowerze, żeglowania i sztuk walki. Jestem pasjonatką książek, uwielbiam słuchać muzyki oraz tańczyć, szczególnie lubię tango.. Moją dumą jest moja fantastyczna nastoletnia Córka. Najbardziej denerwuje mnie stereotypizacja poglądów i nietolerancja.
http://podemska.pl
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt