Recenzje
szybki kredyt bez bik. szybki kredyt bez bik
Praca licencjacka transport. Praca licencjacka transport
Praca licencjacka politologia. Praca licencjacka politologia
Tematy prac licencjackich politologia. Tematy prac licencjackich politologia

Wyszukaj stronę        

Sztuka użytkowa

Metaloplastyka kwietniki

Metaloplastyka kwietniki
Galeria H i synowie Jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym zleconym nam projektem. Dotychczas znaleźliśmy wielu odbiorców nie tylko w Polsce ale i Europie. Sukcesem naszej pracy jest niepowtarzalność wyrobów, które wykonujemy tradycyjnymi metodami przy użyciu wysokiej temperatury, młotków, kowadła i pracy rąk.
http://www.kowalstwoartystyczne.galeriekatharsis.art.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rzeźby

Rzeźby
Szukacie państwo niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju prezentu. Chcecie zrobić niespodziankę bliskiej osobie. Zapraszamy na stronę http://www.woodeo.pl - na której znajdziecie Państwo wiele interesujących rzeźb z drewna, metalu i szkła. Proponujemy Państwu indywidualne podejście do po projektu, atrakcyjny grawerunek i ciekawe rozwiązania i pomysły.
http://www.woodeo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szykowna ceramika użytkowa Sagaform.

Szykowna ceramika użytkowa Sagaform.
Sagaform to szwedzka ceramika użytkowa. Producent przykłada bardzo znaczną wagę do estetyki i współczesnego wzornictwa czego następstwem jest kooperacja z wieloma projektantami. Skutkiem tej współpracy jest ciąg bardzo intrygujący i oryginalnych produktów.
http://www.sagaform24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Muzeum Techniki i Rzemiosła

Muzeum Techniki i Rzemiosła
Muzeum Techniki i Rzemiosła ma na celu zachowanie od zapomnienia i zniszczenia artefaktów związanych z rozwojem techniki i rzemiosła. Bardzo ważną rolę w działaniach podejmowanych przez Muzeum Techniki i Rzemiosła odgrywa działalność edukacyjna oraz naukowo-badawcza. Muzeum Techniki i Rzemiosła stawia na aktywne propagowanie wiedzy i edukację. Naszą ofertę w formie lekcji i warsztatów muzealnych adresujemy szczególnie do dzieci i młodzieży. Główne działy muzeum: Dział Historii Techniki, Dział Rzemiosła, Dział Historii Nauki.
http://technikairzemioslo.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt