Recenzje
https://aktinet.pl/co-oznacza-termin-bezposrednio-zwiazany-z/. Co oznacza termin "bezpośrednio związany z"?
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (808)
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne (216) , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec (615)

Wyszukaj stronę        

Malarstwo
rysunek artystyczny

rysunek artystyczny
Witam na stronie galerii rysunku i malarstwa. Andrzej Masianis – urodził się w 1974r. w Pile. Ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom otrzymał w 1999 roku. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką. W 1996 roku otrzymał stypendium Fundacji im. Tadeusza Kulisiewicza. W 1998 roku otrzymał drugą nagrodę na Ogólnopolskim Biennale Rysunku Wyższych Uczelni Artystycznych w Katowicach.
http://masianis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ceramika artystyczna

ceramika artystyczna
Ręcznie formowana ceramika ozdobi każde mieszkanie Szukając niebanalnych dekoracji do swojego domu warto zdecydować się na ceramikę artystyczną. Na naszej stronie możesz nabyć filiżanki ręcznie malowane, pięknie ozdabiane cukiernice, dzbanki i misy, jak również kubki ręcznie malowane, które wspaniale ozdobią każdy dom. Elementy ceramiki artystycznej to też świetny podarek: kubki ręcznie malowane na pewno zachwycą każdego, kto ceni sobie niebanalne i estetyczne przedmioty
http://www.spichlerzkazimierski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nowoczesne obrazy metalowe

Nowoczesne obrazy metalowe
Obrazy metalowe to świetne rozwiązanie na pomysłowe i stylowe urządzenie naszych wnętrz. Obraz Pałki wodne #1. Wymiary obrazu: 95cm x 45cm, 3mm stal malowana proszkowo. Pałki wodne to elegancki panel ścienny, który wprowadzi do wnętrza naturalność i świeżość- idealnie wpasowuje się w styl naturalny oraz romantyczny. Taki nowoczesny, metalowy obraz świetnie prezentuje się na jasnych, nawet chłodnych ścianach, a także współgra z aranżacjami mocno roślinnymi. Dekoracja sprawdzi się jako element salonu, przedpokoju czy jadalni. Montaż panelu jest bardzo prosty i możliwy na każdym rodzaju ściany, dzięki dyblom rozporowym/wkrętom w kolorze.
http://www.metalwallart.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maciej Cieśla

Maciej Cieśla
Maciej Cieśla (ur. 1988 w Szczecinie) – polski malarz współczesny. Jego twórczość oscyluje między współczesnym ekspresjonizmem, abstrakcją i inspiracjami naturą, folklorem i tematyką społeczną. Świat który kreuje w swoich pracach zawiera postaci zaczerpnięte z polskiego folkloru i fantastyki – jak fauny, rusałki, diabły leśne. Często porusza temat samej formy natury w pracach abstrakcyjnych, jak w serii „Strumień górski”. Odnosi się także do życia miejskiego, czego przykładem jest seria obrazów „Po alkoholu”, gdzie w sposób ironiczny przedstawia życie nocne.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Cieśla
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt