Recenzje
druk flag. druk flag (740)
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia (938)
https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/. Ile lat oznaczają cztery lata, a ile siedem lat?
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne (728) , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Malarstwo
"Sztuka dla wnętrza" - Artystyczne malarstwo ścienne

"Sztuka dla wnętrza" - Artystyczne malarstwo ścienne
"Sztuka dla wnętrza" - Artystyczne malarstwo ścienne  wynajem i sprzedaż obrazów olejnych na płótnie z kolekcji własnej.  portrety na zamówienie jak też i udział we wspólnym malowaniu portretu wraz z portretowanym (np. tło własny pomysł portretowanego).  dekorowanie ścian, starych mebli malowidłami, ornamentami, rysunkami.  malowanie pokoi dziecięcych (sceny z bajek, ilustracje)  poznawanie samego siebie podczas sesji arteterapeutycznych wg. programu W. Karolaka.  dobieranie kolorów, doradzanie, dbanie o samopoczucie klienta, terapia kolorem. Jestem absolwentką ASP wydziału malarstwa. Współpracuję z konserwatorami przy renowacjach obiektów zabytkowych. Mieszkam i tworzę w Krakowie.
http://www.sztukadlawnetrza.eu
Zgłoś nie działający link/spam

JestemKreatywny.pl - Forum o rysowaniu

JestemKreatywny.pl - Forum o rysowaniu
Forum dla ludzi kreatywnych którzy pasjonują się rysowaniem i malowaniem. Dołącz do społeczności rysowników i dziel się swoimi uwagami. U nas uzyskasz rzetelną ocenę swoich prac i kilka pomocnych wskazówek.
http://jestemkreatywny.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzedaż obrazów

Sprzedaż obrazów
Twórcą danej platformy jest zlokalizowana w Rzemieniu Galeria KRUKART, która przedstawia dzieła malarskie zdolnej artystki, Małgorzaty Kruk. Wyjątkowe prace zobaczysz na żywo w pracowni malarki w trakcie wystaw cyklicznych. Realizujące założenia malarstwa abstrakcyjnego dzieła są dostępne nie tylko w różnych wymiarach, lecz również w dobrej cenie. W galerii możesz podziwiać wyróżniające się perfekcyjnym wykonaniem płótna z pejzażami albo kwiatami. Kruk tworzy również obrazy na indywidualne zamówienie.
http://www.krukart.com
Zgłoś nie działający link/spam

Malarstwo - sztuka akwareli

Malarstwo - sztuka akwareli
Obrazy malowane akwarelą przez artystę Macieja Zaborowskiego to głównie pejzaż miejski i architektura miejska. Z którą autor związany jest od wielu lat. Gorąco zapraszam do obejrzenia mojej witryny internetowej na jakiej zobaczą Państwo moje portfolio w którym twórczość inspirowana jest zarówno krajobrazem a także architekturą. Na witrynie znajdziecie także krótkie informacje o mnie.
http://www.sztukaakwareli.pl
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt