Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (817)
https://herbcio.pl/aloes-zwyczajny-aloe-vera-9-korzysci-dla-zdrowia/. Aloes zwyczajny
https://aktinet.pl/jak-czesto-przesadzac-dendrobium-farmeri/. Jak często przesadzać Dendrobium Farmeri?
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-90-na-100/. Jaki procent stanowi 90 na 100?

Wyszukaj stronę        

Religia
Wirtualny cmentarz

Wirtualny cmentarz
Strona, gdzie każdy może upamiętnić bliską sobie osobę, stworzyć jej profil i dodać zdjęcia, oraz zapalić wirtualny znicz. Śmierć bliskiej osoby to dramat dla rodziny, ta strona może choć w minimalny sposób pomóc ukoić zranione serce i upamiętnić osobę zmarłego.
http://www.memoriam.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Świat po protestancku - Bóg, wiara i życie z protestanckiej perspektywy

Świat po protestancku - Bóg, wiara i życie z protestanckiej perspektywy
Strona ta ma przybliżać protestantyzm, zarówno tym, którzy nie wiedzą nic albo bardzo mało, jak i tym, którzy wiedzą więcej.Żeby nie było żadnych niejasności, przedstawia ona protestantyzm klasyczny, historyczny, zgodny z spuścizną Reformacji, czyli – z punktu widzenia historii kościoła XX wieku – ewangeliczny.Choć autor strony jest baptystą, ma świadomość odmienności zakresów semantycznych pojęć protestantyzm i baptyzm, i stara się na to wskazywać. Niemniej, nie ma co udawać, że jego baptystyczność nie ma wpływu na stronę, bo ma. Niniejszym się do tego przyznaję i liczę zarówno na zrozumienie jak i nie wyrzucanie mi tego w związku z jasnym postawieniem sprawy.
http://proteologia.wordpress.com
Zgłoś nie działający link/spam

Modlitwy na każdą okazję - modlitwa, modlitwy - Nasze-Modlitwy.pl

Modlitwy na każdą okazję - modlitwa, modlitwy - Nasze-Modlitwy.pl
Nasze-Modlitwy.pl to serwis dla osób, dla których modlitwa jest ważnym elementem życia. Tu znajdziesz modlitwy na każdą okazję, modlitwy powszechne Kościoła Katolickiego, pieśni religijne, dodasz swoje intencje modlitewne i pomodlisz się w intencjach innych użytkowników. Serwis oferuje ciekawe informacje na temat Jana Pawła II, pojęć i wydarzeń religijnych.
http://www.nasze-modlitwy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie
Boże Narodzenie to wyjątkowy czas dla chrześcijanów. Bo właśnie w tym dniu urodził się Jezus ponad 2 tysiące lat temu. Jest to szczególny okres dla wyznawców tej religii. Od tego dnia rozpoczęto odliczanie w kalendarzu. W dniach dzisiejszych boże Narodzenie kojarzone jest raczej z prezentami i obdarowywaniem się przeróżnymi upominkami. Boże Narodzenie ma nadal swój urok i klimat i właśnie dzięki temu jest jednym z najprzyjemniej spędzanych świąt.
http://www.mojawigilia.pl/
Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt