Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Jaka jest energia uwolniona w wyniku rozszczepienia 1 grama uranu?. Ile energii uwalnia się podczas spalania 1 kg węgla?
https://aktinet.pl/jak-wykryc-usterki-w-terenie/. Jak wykryć usterki w terenie?
link. link

Wyszukaj stronę        

Religia
miłosierny jezus

miłosierny jezus
Zapraszam na bloga poświęconego modlitwie koronką do Bożego miłosierdzia, dzięki niemu dowiesz się jak właściwie odmawiać tą cudowną modlitwę. Prośba do miłosiernego Jezusa jest wspaniała im mocniej będzie odmawiana. Zapraszam w szczególności ludzi młodych, zagubionych gdyż dzięki Jezusowi i jego cudownemu wizerunkowi do, którego warto zawsze się zwracać, będziemy na dobrej drodze do poznania miłości Boga.
http://milosiernyjezus.blogspot.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Religie i wierzenia ludzkości

Religie i wierzenia ludzkości
Uzyskaj informacje na temat znanych religii i wierzeń oraz jaka jest ich filozofia. Zapoznaj się z interesującymi informacjami znajdującymi się na stronie, które prezentują świat, kulturę oraz motywy jakimi kierują się ludzie różnych wyznań. Zachęcamy również do wspólnej analizy zarówno nowożytnych jak i pierwotnych wierzeń.
http://religieiwierzenia.blox.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kult maryjny

Kult maryjny
Strona na temat kultu maryjnego w Polsce i na świecie. Znajdziesz tutaj między innymi: opisy objawień maryjnych i sanktuariów maryjnych, wizerunki Matki Boskiej, teksty pieśni z Nią powiązanych, artykuły nawiązujące do kultu maryjnego itp. Kult maryjny został w sposób oficjalny uznany już podczas Soboru w Efezie w 431 roku i stopniowo zyskiwał coraz większe rzesze zwolenników i wyznawców na całym świecie. Obecnie odchodzi się od terminu kult maryjny, mówi się raczej o czci Maryi w kulcie chrześcijańskim. Jest on szczególnie żywy w Polsce, co znajduje odzwierciedlenie w popularności odbywających się co roku pielgrzymek.
http://www.kultmaryjny.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Święta i zwyczaje

Święta i zwyczaje
Strona dotyczy tematyki świąt (i towarzyszących im zwyczajów) obchodzonych w Polsce dawniej, jak również obecnie. Znajdziesz tutaj m.in. artykuły o świętach obchodzonych na terenie Polski, informacje o tym dlaczego obchodzimy jakieś święto, jaka jest jego historia i w jaki sposób przebiega celebrowanie takiej uroczystości. Możesz także zajrzeć do kalendarza świąt na rok 2014 i 2015.
http://www.swieta.biz.pl
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt