Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia :: Marcin Praczyk

Fotografia :: Marcin Praczyk
Profesjonalna fotografia, zdjęcia ślubne i okolicznościowe, ślubne sesje plenerowe, sesje modelingowe oraz reklamowe. Wszystkie zlecenia wykonywane są z wielkim zaangażowaniem i na najwyższym poziomie zarówno technicznym jak też artystycznym. Satysfakcja gwarantowana.
http://www.marcinpraczyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf ślubny opole

fotograf ślubny opole
To zdjęcia, które odzwierciedlają Wasze charaktery, osobowości, upodobania. Oferowana przeze mnie fotografia Opole utrwala każde spojrzenie, gest, dotyk dłoni, każdą urojoną łzę tak, by z pozoru ulotne chwile stały się wieczne.
http://foto-zibi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf na wesele Warszawa

Fotograf na wesele Warszawa
Fotograf z fachu w życiowej manii oddaje się robieniu zdjęć wysokiej jakości sprzętem. Oferuje on zdjęcia ślubne jak i całkowite reportaże ślubne. Jego życie połączone jest z fotografią która nie jest mi obca od przeszło już dwudziestu lat. Pracował za młodu na różnorodnych aparatach i wyrobił sobie oko zawodowego fotografa. Zdjęcia jakie cyka utrwalają niezapomniane chwile z danego zdarzenia czy uroczystości ślubnej albo uroczystości komunijnej. Urzeczywistnia on też zdjęcia krajobrazu otaczającego okolice województwa mazowieckiego a także innych. Pasjonuje go krajobraz o zmierzchu czy zdjęcia tykane w mgle które przynoszą dużo do myślenia przypuszczalnemu widzowi.
http://www.fotografia.jagodzinski.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotografia ślubna Krosno

fotografia ślubna Krosno
Fotografia i videofilmowanie bez kiczu i nudy, za to z pasją wdziękiem i wyczuciem. Praca zespołowa - fotograf + kamerzysta. Plener w dniu ślubu lub w inny dzień. Profesjonalnie, konkretnie w extra jakości. Obszar działania: Rzeszów, Krosno, Sanok, Jasło, Dębica, Kraków, cała Polska Zakres usług: ślub, wesele, sesja plenerowa, chrzest, studniówka, komunia św. wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, spotkania biznesowe, koncerty itp
http://www.mamwesele.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt