Recenzje
Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów. Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów
Praca doktorska. Praca doktorska
tematu pracy magisterskiej z turystyki. tematu pracy magisterskiej z turystyki
Pompy ciepła. Pompy ciepła

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia ślubna Warszawa

Fotografia ślubna Warszawa
Nazywam się Daniel Wojtczak i świadczę usługi w zakresie profesjonalnej fotografii w Warszawie i okolicach, wykonuję ślubne sesje plenerowe oraz fotoreportaże z uroczystości ślubu, chrztu św. lub komunii. Zapraszam również na dziecięce i ciążowe sesje zdjęciowe. Pracuję na pełnoklatkowym profesjonalnym sprzęcie marki Nikon, posiadam uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych
http://www.fotograf-slubny.info
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia reklamowa - Artur Strąk

Fotografia reklamowa - Artur Strąk
Oprócz typowych sesji fotograficznych w naszym studiu wykonujemy zlecenia polegające na przeniesieniu naszego studia do wnętrz klientów. Realizacja zdjęć u klienta to nie tylko większa elastyczność naszej firmy ale i możliwość realizacji zleceń we wnętrzach klienta. Dla klientów zainteresowanych posiadaniem własnych zdjęć ilustracyjnych oferujemy realizacje projektu ?Jeden dzień z życia firmy? usługa ta polega na uwiecznieniu na zdjęciach ludzi w kluczowych dla firmy miejscach oraz podczas wykonywania typowych zajęć. Zdjęcia takie to wyśniony materiał zarówno dla działu handlowego, marketingu jak i dla działu HR.
http://www.jasnia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wady zawodu modelki i fotomodela

Wady zawodu modelki i fotomodela
Zawód modelki nie jest bynajmniej taki łatwy i przyjemny jak może się wielu nieznającym się na rzeczy wydawać. Po pierwsze jest to zawód pełen wyrzeczeń. Po pierwsze modelki i modele muszą utrzymywać zdrową dietę. Zwykle sprawy się mają tak, że są bardzo konkretne wymagania wobec modeli i modelek. Muszą mieć nienaganną sylwetkę, zdrowe włosy i cerę. Nie mogą sobie zatem pozwolić na cellulit czy też na na mały wałeczek tłuszczu. Poza tym w tym zawodzie jest okropna rywalizacja. Rzadko kiedy w tej branży ma się przyjaciół. Zawód ten ponadto jest bardzo wyczerpujący fizycznie.
http://www.foto-modelki.katowice.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf Nowy Tomyśl

Fotograf Nowy Tomyśl
Fotografia ślubna to wyzwanie, ukazujące emocje i momenty, których już nigdy nie da się powtórzyć, to coś więcej niż zdjęcia, to chwile, których nie da się zapomnieć, to uczucie, które warto zapisać w pamięci… Zdjęcia ze ślubu i wesela są tymi, do których każdy wielokrotnie powraca, dlatego warto, by były to zdjęcia naprawdę wspaniałe i niepowtarzalne.
http://www.fotoart-studio.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt