Recenzje
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Korepetycje z języka polskiego w Katowicach
Praca doktorska. Praca doktorska
Pisanie prac. Pisanie prac
Pisanie pracy z dziennikarstwa. Pisanie pracy z dziennikarstwa

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia Ślubna Katowice

Fotografia Ślubna Katowice
Serwis fotograficzny działający na terenie śląska i okolic zawiera dużo przykładowych informacji w postaci zdjęć pokazujących różnorodność sesji plenerowej i nie tylko. Nasz fotograf oferuje obsługę fotograficzną różnych imprez, szkoleń, konferencji, spotkań, bankietów, występów itp. W swojej pracy wykorzystuje wysokiej klasy profesjonalny sprzęt. Duże, zebrane doświadczenie, świeże pomysły i pełne zaangażowanie wraz z dobrą znajomością zasad fotografii i wyczucia dobrego smaku jest gwarancją świadczenia wysokiej jakości usług. Wiele przykładowych materiałów jest dostępnych w siedzibie firmy, zapraszamy.
http://www.fotograf-gliwice.fc.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zdjęcia z lotu ptaka

Zdjęcia z lotu ptaka
Fotografia lotnicza to moja pasja. Zdjęcia z lotu ptaka wykonuję hobbystycznie oraz na konkretne zamówienia. Wykonuję fotografię z powietrza z wysokości od 100 do 1000 metrów. Zdjęcia wykonane są w rozdzielczości 12 M (format 16:9) oraz 14 M (format 4:3). Głównym celem serwisu jest promowanie atrakcyjnych zakątków polski z lotu ptaka. Zasięgiem obejmuję całą Polskę . Wykonuję zdjęcia gmin z lotu ptaka w taki sposób aby pokazać ich walory nie tylko krajobrazowe ale ze szczególnym zwróceniem uwagi na zabytkowe budowle, rzegi, jeziora czy góry. Podziwiaj z nami ciekawe zakątki z Polski od Morza aż po Tatry
http://www.fotogmina.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Reportażowa

Reportażowa
Fotograf ślubny W Skarżysku Kamiennej - Radosław Wojcieszek - nasza specjalność to fotografia ślubna Starachowice, zdjęcia ślubne Kielce, Skarżysko-Kamienna, Radom, Końskie. Artystyczna fotografia ślubna Kielce, zdjęcia ślubne Starachowice. Sesja ślubna, fotograf ślubny w Skarżysku - zdjęcia ślubne Kielce, profesjonalna fotografia ślubna Starachowice. Sesje ślubne, fotografia plenerowa, fotografia artystyczna i reportażowa. Fotograf, usługi fotograficzne - Kielce, Skarżysko, Starachowice. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
http://www.fotoslubne-wojcieszek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zdjęcia ślubne Częstochowa

Zdjęcia ślubne Częstochowa
Jak profesjonalny Reportaż ślubny -> to tylko fotosatysfakcja.pl. Wykonam dla Ciebie wspaniałe zdjęcia z Twojego ślubu jak i wesela...Zrobię plener w oryginalnym miejscu, którego pozazdroszczą Wam wszyscy znajomi...a wszystko dzieki temu, że działam z pasją, a wieloletnie doswiadczenie pomaga mi w tym, aby nie rzucac Ci sie w oczy podczas tego, gdy będziecie delektowac sie tym wspanialym dniem śłubu. Nie będe opisywal moich nietuzinkowych pomysłow na sesje, a w zamian tego zaprosze ciebie na moja strone.
http://www.fotosatysfakcja.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt