Recenzje
https://bioplantacja.pl. https://bioplantacja.pl
https://dobradieta365.pl. https://dobradieta365.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Gmina z lotu ptaka

Gmina z lotu ptaka
Zajmuję się fotografią gmin z powietrza. Poprzez zdjęcia staram się przedstawiać ciekawe miejsca, które z Ziemi nie łatwo dostrzec. Zabytkowe budowle z lotu ptaka na gminami to kolejny ciekawy wątek moich zdjęć. Latamy nad gminami w całej Polsce. Zdjęcia gmin, które wykonamy umieszczamy niezwłocznie w serwisie. Jednak i tak ze względu na rozmiar zdjęć jestesmy zmuszeni publikować tylko wybrane fotografie z powietrza zrobione przez nas
http://www.fotogmina.pl/fotografia-lotnicza-gmin
Zgłoś nie działający link/spam

Gmina Ciepielów

Gmina Ciepielów
Gmina Ciepielów położona jest w województwie mazowieckim (powiat lipski). Przez Ciepielów przepływa rzeka Iłżanka, która w okresie letnim cieszy się dużym zainteresowaniem osób korzystających z kąpieli słonecznych i wodnych. Zdjęcia przedstawiają panoramę Ciepielowa oraz okolicznych wiosek.
http://www.fotogmina.pl/zdjecia-z-lotu-ptaka/mazowieckie/gmina-ciepielow
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf mody, sesje zdjęciowe, Lublin

Fotograf mody, sesje zdjęciowe, Lublin
Zrealizuję sesję zdjęciową na potrzeby firm odzieżowych, kosmetycznych, salonów piękności, sklepów internetowych, projektantów mody, a także klientów indywidualnych, portfolio dla modelek lub modeli, sesje testowe dla kandydatów do modelingu. Fotografia mody to moja pasja, dlatego dokładam wszelkich starań, by każda sesja zdjęciowa prezentowała odpowiedni poziom jakościowy. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, jestem w stanie wykonać zlecenia na potrzeby wielkoformatowych billboardów, standów, czy plakatów, przygotować zdjęcia do druku. Współpracuję ze stylistami, wizażystami i modelkami. Zajmuję się również fotografią reklamową, produktu (packshoty), wnętrz, portretem firmowym. Zapraszam.
http://lishatynsky.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotografia ślubna wrocław

fotografia ślubna wrocław
W zyciu czlowieka sa chwile ktore chcemy utrwalic wobec tego czesto stajemy przed wyborem czy robic to samemu czy zlecic usluge specjalista, jak wazna jest dobra fotografia nie trzeba nikomu tego tlumaczyc, aczkolwiek czesto wybieramy pozornie tanszego fotografa i po pewnym czasie stwierdzamy ze nie jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi , dlatego z pomoca przychodzi nam fotografia ślubna wrocław ktory wykona zdjecia profesjonalnie i z czasem bedziemy wracac do naszego fotografa by zrealizowal, utrwalil kolejne etapy naszego zycia np. chrzciny, komunie , uroczystosci domowe oraz wesela.
http://weselaikomunie.com/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt