Recenzje
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl
https://spczarna.pl. https://spczarna.pl
https://spdzietrzkowice.pl. https://spdzietrzkowice.pl

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia ślubna Kraków

Fotografia ślubna Kraków
Ślub i wesele to bardzo ważny dzień w życiu, który zazwyczaj chcemy zapamiętać na długo. Idealnym pomysłem na uwiecznienie tego wydarzenia jest organizacja wyjątkowej sesji fotograficznej. Fachowy i doświadczony fotograf potrafi sprawić, że wspomnienia tego dnia będą na zdjęciach wyglądały naprawdę wspaniale. Możliwości stworzenia zdjęć w dniu wesela jest bardzo wiele.
http://adamtrzcionka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna
Fotografia ślubna (jako całość), to sztuka fotograficzna absolutnie nieporównywalna z żadną inną. Zdjęcia z ceremonii ślubnej, to typowy fotoreportaż, wręcz, dokument fotograficzny. Fotograf ślubny staje się fotoreporterem. Zdjęcia z wesela są mieszaniną swobodnej fotografii reportażowej i portretu w szerokim otoczeniu (portret w anturażu)
http://www.mediafoto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia ślubna Śląsk

Fotografia ślubna Śląsk
Fotografia Ślubna - Robert Tomaszewski . Mogę zapewnić, że wykonanymi dla Was zdjęciami będziecie mogli z powodzeniem pochwalić się wśród znajomych. Zdjęcia ślubne wykonuję od trzech lat, czyli na tyle długo by dobrze wiedzieć czego chcieć, a jednocześnie na tyle krótko by ciągle czegoś szukać, by się po prostu chciało to robić z zaangażowaniem. Używam przede wszystkim szkieł stałoogniskowych serii L (czyli to co Canon ma najlepsze), moje ulubione szkła to "święta trójca" Canona - 35L, 85L, 135L i do tego 24L
http://www.rtfoto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Chęciny

Chęciny
Miasto Chęciny leży w województwie świętokrzyskim. Wytyczone szlaki piesze umożliwiają dotarcie do Jaskini Raj. Atrakcją dla zwiedzających są przede wszystkim ruiny zamku w Chęcinach, który pochodzi z drugiej połowy XIII wieku. Z wieży widokowej możemy podziwiać piękny krajobraz okolicznych wsi i miasteczek.
http://www.fotogmina.pl/zdjecia-z-lotu-ptaka/swietokrzyskie/checiny
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt