Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .

Wyszukaj stronę        

Fotografia

fotograf Police

fotograf Police
Fotografia ślubna - Police, Szczecin. Komunie, fotomodeling, obsługa imprez okolicznościowych. Sesje plenerowe i studyjne. Obróbka graficzna zdjęć. Projekty reklamowe.Fotografia ślubna - Police, Szczecin. Komunie, fotomodeling, obsługa imprez okolicznościowych. Sesje plenerowe i studyjne. Obróbka graficzna zdjęć. Projekty reklamowe.
http://www.foto-police.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zdjęcie na płótnie

Zdjęcie na płótnie
Najlepszej jakości Twoje zdjęcie na płótnie idealne na foto prezent. Drukujemy na maszynie firmy Epson co pozwala uzyskać obraz o niespotykanym odwzorowaniu kolorów. Obrazy naciągane są na blejtram wykonywany maszynowo co gwarantuje równość boków. Boki naszych obrazów są zadrukowane. Możemy w ten sposób wieszać je bez dodatkowych ram. Na życzenie wykonamy obraz ze zdjęcia z białymi profilami bocznymi, co pozwoli zachować kadr fotografii bez zmian.
http://www.drukuj-obrazy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf ślubny Sopot

Fotograf ślubny Sopot
Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 2001 roku od zdjęć przyrodniczych, trwa ona co prawda do dziś, ale obok przyrody z czasem zacząłem interesować się architekturą i fotografią portretową. Od tej ostatniej był już tylko krok do fotoreportażu któremu poświęcam ostatnio najwięcej czasu. Zachęcam do odwiedzenia portfolio. Co do miejsca wykonania fotoreportaży: Mieszkam w Trójmieście ale często przebywam również w Wielkopolsce, to jednak nie oznacza, że wiążą się z tym jakieś ograniczenia. Jestem mobilny, dlatego miejsce ślubu, wesela czy nawet pleneru to kwestia drugorzędna.
http://www.marcinrozak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna
Szykujecie się do ceremonii zaślubin, świetnie. To szczęśliwa chwila i cudowne wydarzenie w waszym życiu - dobrze było by je utrwalić i mieć pamiątkę. Cudowne zdjęcia, ciekawe ujęcia i uchwycone chwile i wspomnienia. Profesjonalny fotograf, przygotuje dla Was multimedialną prezentację, oraz świetny album ze zdjęciami. Atrakcyjne ceny, dogodne terminy, wejdź na naszą stronę i obejrzyj nasze por folio - http://www.michalowski.net.pl - serdecznie zapraszamy!
http://www.michalowski.net.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt