Recenzje
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotograf Poznań

Fotograf Poznań
Jestem fotografem z poznania i na co dzień zajmuję się fotografią sportową. Posiadam wieloletnie doświadczenie podczas fotografowania dużych imprez sportowych takich jak mistrzostwa świata, europy, polski oraz wielu innych lokalnych. Zapraszam do współpracy, cechuje mnie rzetelność i nie pospolite kadry.
http://www.msfotosport.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotografia wnętrz Warszawa

fotografia wnętrz Warszawa
Fotografia wnętrz na terenie Warszawy i okolic.Specjalizujemy się w fotografii nieruchomosci, biur oraz hoteli.Dodatkowo oferujemy gotowe rozwiązania dla deweloperów w zakresie marketingu i sprzedaży. Fotografia to nasza pasja, po za nią są także nieruchomości. Jako były doświadczony agent wiem jak sprzedać skutecznie nieruchomość. Najlepszym agentem który może sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość jesteś Ty sam. Skorzystaj z naszego doświadczenia i poznaj nas bliżej.Nieruchomościami zajmuję się od trzynastu lat.
http://jaksprzedac.com
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf Białystok

fotograf Białystok
Wybierając fotografa ślubnego zawsze trzeba kierować się podejściem do fotografii i jego pracami. Na spotkaniu obejrzymy całe reportaże zamiast wybranych i najlepszych zdjęć, co daje Państwu pogląd na to czego się możemy spodziewać. Dobrą oko i dobra rękę do zdjęć nie banalnych nawet w banalnych sytuacjach. Nie retuszuje na potęgę i staram się kadruje zdjęcia. Podczas przygotowań, ślubu i wesela staram się być niewidoczny nie jestem reżyserem ale też staram się być pomocny. Nie ingeruję i nie tworzę sztucznych sytuacji aby uchwycił naturalne i piękne momenty.
http://studiopaparazzi.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt