Recenzje
http://www.animatorka-urodziny.com/. Profesjonalna http://www.animatorka-urodziny.com/ . Zapraszamy
wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur. Polecamy wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur .
pokrycia geosyntetyczne. Proponujemy pokrycia geosyntetyczne na dach. Zapraszamy.
Matryca. Studio Matryca to nowoczesność i kreatywność.

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia produktów

Fotografia produktów
Firma DOBRY PACKSHOT wykonuje fotografie dla produktów, które mają być umieszczone na białym tle. W swojej ofercie ma usługę, która jest w pełni zgodna między innymi ze standardami allegro. Gotowe zdjęcia produktów pokazane są w bardzo estetyczny i profesjonalny sposób. Dodatkowo jest możliwość wykonana usługi polewającej na: całkowitym wycięciu tła, umieszczeniu produktu na dowolnie wybranym przez klienta tle, zrobieniu zdjęcia na czarnym tle. W zakładce portfolio zaprezentowane są ciekawe realizacje, a w zakładce cennik przedstawione są informacyjnie cenowe odnośnie różnych wariantów proponowanej usługi.
http://www.dobrypackshot.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf ślubny Wrocław

Fotograf ślubny Wrocław
Profesjonalny fotograf - Marcin Kucharski, fotograf ślubny. Kocham fotografować. Jestem obserwatorem - nie ustawiam, nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Staram się aby moje fotografie były prawdziwe i naturalne. Lubię ziarno fotograficzne, głębokie cienie, wschody i zachody słońca. Delikatne chwile zatrzymuję w kadrze podsycając je niedopowiedzeniami tworząc pewną intymność. Tak naprawdę nie stoję obojętnie obok wydarzeń dokumentując je - przeżywam z Wami każdy wzruszający moment. Uwielbiam fotografować miłość
http://www.emkucharski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia ślubna bardo

Fotografia ślubna bardo
Fotografia ślubna dla wymagających. Uwiecznianie chwil - zarówno w postaci ruchomego obrazu jak i fotografii - to pasja, którą od wielu lat staramy się udoskonalać. Elementy, które najbardziej cenimy to: unikalna kompozycja, przemijalność danej chwili i towarzyszące jej emocje. Zawsze staramy się, aby owocem naszej pracy były materiały i fotografie z duszą, które „zdają relację” z zaistniałych sytuacji. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat. Przez ten czas zyskaliśmy zadowolenie i uznanie wielu klientów (nie tylko Par Młodych).
http://www.dobrzycki.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt