Recenzje
pomoc w pisaniu pracy. pomoc w pisaniu pracy
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie
praca maturalna wzór. praca maturalna wzór
pisanie prac doktorskich cena. pisanie prac doktorskich cena

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia produktów

Fotografia produktów
Firma DOBRY PACKSHOT wykonuje fotografie dla produktów, które mają być umieszczone na białym tle. W swojej ofercie ma usługę, która jest w pełni zgodna między innymi ze standardami allegro. Gotowe zdjęcia produktów pokazane są w bardzo estetyczny i profesjonalny sposób. Dodatkowo jest możliwość wykonana usługi polewającej na: całkowitym wycięciu tła, umieszczeniu produktu na dowolnie wybranym przez klienta tle, zrobieniu zdjęcia na czarnym tle. W zakładce portfolio zaprezentowane są ciekawe realizacje, a w zakładce cennik przedstawione są informacyjnie cenowe odnośnie różnych wariantów proponowanej usługi.
http://www.dobrypackshot.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf ślubny Wrocław

Fotograf ślubny Wrocław
Profesjonalny fotograf - Marcin Kucharski, fotograf ślubny. Kocham fotografować. Jestem obserwatorem - nie ustawiam, nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Staram się aby moje fotografie były prawdziwe i naturalne. Lubię ziarno fotograficzne, głębokie cienie, wschody i zachody słońca. Delikatne chwile zatrzymuję w kadrze podsycając je niedopowiedzeniami tworząc pewną intymność. Tak naprawdę nie stoję obojętnie obok wydarzeń dokumentując je - przeżywam z Wami każdy wzruszający moment. Uwielbiam fotografować miłość
http://www.emkucharski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia ślubna bardo

Fotografia ślubna bardo
Fotografia ślubna dla wymagających. Uwiecznianie chwil - zarówno w postaci ruchomego obrazu jak i fotografii - to pasja, którą od wielu lat staramy się udoskonalać. Elementy, które najbardziej cenimy to: unikalna kompozycja, przemijalność danej chwili i towarzyszące jej emocje. Zawsze staramy się, aby owocem naszej pracy były materiały i fotografie z duszą, które „zdają relację” z zaistniałych sytuacji. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat. Przez ten czas zyskaliśmy zadowolenie i uznanie wielu klientów (nie tylko Par Młodych).
http://www.dobrzycki.com
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf Knurów

fotograf Knurów
Fotografia Grzegorz Bolka. Podczas reportaży ślubnych jestem cierpliwy i możliwie dyskretny, starając się uchwycić w moich kadrach to, co bardzo trudno dostrzec w pośpiechu i ferworze ślubnego zamieszania – emocje, bliskość, uczucia – Wasze niepowtarzalne historie z tego najważniejszego dla Was dnia, do których chętnie będziecie w przyszłości wracać. Fotografuję nie tylko śluby – bliska jest mi także fotografia rodzinna, ciążowa, dziecięca, portretowa oraz okolicznościowa Mieszkam w Rybniku – fotografuję w całej Polsce.
http://grzegorzbolka.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt