Recenzje
https://hurtownia-hat.pl. https://hurtownia-hat.pl
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl
https://netfotki.pl. https://netfotki.pl
Pompa Ciepła Gruntowa. Pompa Ciepła Gruntowa

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia reklamowa Łódź

Fotografia reklamowa Łódź
Maciej Bartosik - profesjonalny fotograf. Fotograf z długofalową praktyką zagwarantuje Państwu najwyższy gatunek wykonanej usługi. Profesjonalny fotograf oferuje Państwu zdjęcia reportażowe, plenerowe oraz studyjne, które otrzymają Państwo na płytach DVD w elitarnych opakowaniach. Na specjalne zlecenie oddajemy materiał również w postaci nowoczesnego fotoalbumu w skórzanej oprawie o niebagatelnych rozmiarach 30x60cm i aż z 8 rozkładówkami
http://maciejbartosik.com
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf Leżajsk

Fotograf Leżajsk
Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, kreatywność. Zaawansowany montaż komputerowy, zabawne rozwiązania gwarantują zadowolenie klienta. Zakres usługi obejmuje: Przygotowania w domu Ceremonie w kościele Zabawe weselną aż do oczepin włącznie Każdy klient po wykonaniu usługi otrzymuje 3 kopie obrobionego materiału na płytach DVD.
http://wegasfotofilm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf dziecięcy Zielona Góra

fotograf dziecięcy Zielona Góra
Ludka Photography to świat dziecka widziany przez obiektyw. Studio fotograficzne mieszczące się w Zielonej Górze zaprasza na sesje noworodkowe, sesje dziecięce, a także rodzinne sesje pamiątkowe. Fotograf dziecięcy Ludka Photography wykonuje również sesje ciążowe oraz ślubne. Ludka Photography pracuje na aparacie z najwyższej półki, pełnoklatkowej matrycy oraz bardzo jasnych obiektywach różnej maści.
http://www.ludka-photography.pl
Zgłoś nie działający link/spam

sesja ciążowa Wrocław

sesja ciążowa Wrocław
Sesję niemowlaczka proponuję wykonać od 6 do 9 miesiąca życia gdy maluszek nabędzie już umiejętność siedzenia samodzielnego lub z podparciem. To bardzo radosny czas dla dziecka gdyż może w końcu oglądać świat z nowej perspektywy! Ważne jest aby maluszek na sesję był wypoczęty, wyspany i najedzony dlatego też godzinę sesji dopasowujemy do jego rytmu dnia. Sesja odbywa się w moim studio we Wrocławiu. Rodziców proszę o przygotowanie kilku zestawów ubranek a potem razem decydujemy, które zostaną wykorzystane na sesji. Aby nadać zdjęciom wyjątkowy charakter stosuję różne tła, kosze, czapeczki i inne akcesoria.Można również przynieść na sesję ulubioną zabawkę dziecka, pluszaka czy kocyk; jestem otwarta na Państwa sugestie i propozycje.
http://www.joannagarbacz.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt