Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia reklamowa Łódź

Fotografia reklamowa Łódź
Maciej Bartosik - profesjonalny fotograf. Fotograf z długofalową praktyką zagwarantuje Państwu najwyższy gatunek wykonanej usługi. Profesjonalny fotograf oferuje Państwu zdjęcia reportażowe, plenerowe oraz studyjne, które otrzymają Państwo na płytach DVD w elitarnych opakowaniach. Na specjalne zlecenie oddajemy materiał również w postaci nowoczesnego fotoalbumu w skórzanej oprawie o niebagatelnych rozmiarach 30x60cm i aż z 8 rozkładówkami
http://maciejbartosik.com
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf Leżajsk

Fotograf Leżajsk
Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, kreatywność. Zaawansowany montaż komputerowy, zabawne rozwiązania gwarantują zadowolenie klienta. Zakres usługi obejmuje: Przygotowania w domu Ceremonie w kościele Zabawe weselną aż do oczepin włącznie Każdy klient po wykonaniu usługi otrzymuje 3 kopie obrobionego materiału na płytach DVD.
http://wegasfotofilm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf dziecięcy Zielona Góra

fotograf dziecięcy Zielona Góra
Ludka Photography to świat dziecka widziany przez obiektyw. Studio fotograficzne mieszczące się w Zielonej Górze zaprasza na sesje noworodkowe, sesje dziecięce, a także rodzinne sesje pamiątkowe. Fotograf dziecięcy Ludka Photography wykonuje również sesje ciążowe oraz ślubne. Ludka Photography pracuje na aparacie z najwyższej półki, pełnoklatkowej matrycy oraz bardzo jasnych obiektywach różnej maści.
http://www.ludka-photography.pl
Zgłoś nie działający link/spam

sesja ciążowa Wrocław

sesja ciążowa Wrocław
Sesję niemowlaczka proponuję wykonać od 6 do 9 miesiąca życia gdy maluszek nabędzie już umiejętność siedzenia samodzielnego lub z podparciem. To bardzo radosny czas dla dziecka gdyż może w końcu oglądać świat z nowej perspektywy! Ważne jest aby maluszek na sesję był wypoczęty, wyspany i najedzony dlatego też godzinę sesji dopasowujemy do jego rytmu dnia. Sesja odbywa się w moim studio we Wrocławiu. Rodziców proszę o przygotowanie kilku zestawów ubranek a potem razem decydujemy, które zostaną wykorzystane na sesji. Aby nadać zdjęciom wyjątkowy charakter stosuję różne tła, kosze, czapeczki i inne akcesoria.Można również przynieść na sesję ulubioną zabawkę dziecka, pluszaka czy kocyk; jestem otwarta na Państwa sugestie i propozycje.
http://www.joannagarbacz.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt