Recenzje
Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice. Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice
Korepetycje z języka polskiego - Katowice. Korepetycje z języka polskiego - Katowice
maszyny czyszczące. maszyny czyszczące
szybki kredyt bez bik. szybki kredyt bez bik

Wyszukaj stronę        

Fotografia

fotograf Małogoszcz

fotograf Małogoszcz
Fotografią zaraziłem się dość dawno, na tyle dawno, że nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie to było. Jest to taka dziedzina, że nie da się o niej wiedzieć wszystkiego. Z każdym dniem dowiaduję się czegoś innego i nowego. Z każdym dniem staram się zrobić zdjęcia lepsze i lepsze. Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcie, ale i ogromne emocje, które staram się utrwalić tak, by nawet po długich latach rozgrzewały Wasze serca.
http://www.presfoto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Film z lotu ptaka

Film z lotu ptaka
Zdając sobie sprawę z tego, że samo konstruowanie to nie wszystko, proponujemy kursy pilotażu modeli FPV, w tym wstępną edukację latania modelami RC oraz posługiwania się wielowirnikowymi platformami wideo i fotograficznymi.
http://fotografialotnicza.fotoacc.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

fotografia ślubna dla wybrednych podkarpacie - izabelawolan.com

fotografia ślubna dla wybrednych podkarpacie - izabelawolan.com
W mojej fotografii ślubnej chcę złapać momenty, grymasy na twarzy, chwile jak najpełniej opisujące dzień Waszego ślubu. Rzeszów, Kraków, Tarnów, Warszawa, Lublin - odległości nie mają znaczenia, pracuję na terenie całej UE. Jeżeli myślicie nad tym w jaki sposób przekazać historię Waszej miłości własnym wnukom? Jak opisać emocje, magiczne momenty towarzyszące Wam w tym wyjątkowym dniu, dniu Waszego ślubu?
http://izabelawolan.com
Zgłoś nie działający link/spam

zdjęcia ślubne kraków

zdjęcia ślubne kraków
Fotografia ślubna to nie są gigabajty zdjęć czy stos osbitek. Wykonuję nie tylko fotografię ślubną, ale i fotografię korporacyjną czy studyjną. Rzeszów, Warszawa...- odległości nie mają znaczenia, pracuję na terenie całej UE. To są przede wszystkim wspomnienia, momenty, grymasy na twarzy i emocje, które towarzyszą wam w tym wspaniałym dniu.
http://marekwolan.com
Zgłoś nie działający link/spam

zdjęcia ślubne świdnica, Fotograf Wałbrzych

zdjęcia ślubne świdnica, Fotograf Wałbrzych
Fotografia Ślubna to znakomite podsumowanie Twojego wesela. Moja działalność obejmuje cały obszar - Świdnica, Wałbrzych, Żarów, Dzierżoniów, Strzegom. Moje prace z pewnością spodobają się wszystkim gościa oraz parze młodej. Moją propozycję składam wszystkim, którym zależy na zapisaniu tego szczególnego dnia z życia w sposób niestandardowy i niekonwencjonalny. Spojrzenie na uroczystość weselną zależy w równiej mierze od pary młodej jak i fotografa. Fotografia to dla mnie magia, często ulotna, co ważne jest musi zostać uwieczniona na zawsze. Moje zdjęcia tworzę głównie dla osób wymagających, ludzi którzy szukają fotografa obeznanego, wykonującego fotografie najwyższej jakości technicznej i merytorycznej.
http://www.foto-slub.swidnica.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt