Recenzje
Pisanie prac rachunkowość. Pisanie prac rachunkowość
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia
dawna biżuteria A.Lange. dawna biżuteria A.Lange
szpachlowanie malowanie-poznań.pl. szpachlowanie malowanie-poznań.pl

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotograf ślubny małopolska

Fotograf ślubny małopolska
Mieszkam w Krakowie. Tu tworzę, fotografuję i filmuję. Na co dzień prowadzę studio fotografii reklamowej i wizerunkowej. Od czasu do czasu zajmuję się również fotografowaniem nowożeńców w tym tak ważnym dla nich dniu. Pracuję na terenie całej Polski, a nawet poza, więc nie wahaj się odezwać. Zapraszam do mojego studia Bad Idea. Reportaż ślubny: Reportaż ślubny obejmuje: przygotowania; błogosławieństwo; ceremonię; przyjęcie weselne (do godz. 1 w nocy); 2 płyty DVD ze zdjęciami; 60 odbitek w formacie 10x15 z białą ramką; Wszystkie zdjęcia są poddane starannej obróbce. Plener ślubny: Plener w tym samym dniu, w którym jest ślub - 0 zł. Plener innego dnia na terenie Krakowa - 500 zł.
http://www.dyszynskinaslub.pl
Zgłoś nie działający link/spam

wynajem studia Kraków

wynajem studia Kraków
Bad Idea to agencja produkcji wizualnych. Tworzymy profesjonalne fotografie wizerunkowe, modowe lub produktowe. Produkujemy filmy reklamowe, firmowe i teledyski. Jesteśmy pełni energii i pasji. Fotografia to nie tylko nasza pasja, to przede wszystkim sposób patrzenia na świat. To coś, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy i nie wstydzimy się tego. W każdym momencie możesz się o tym przekonać. Potrafimy zadbać o wizerunek Twój lub Twojej marki tak, że utrwali się na długo w świadomości odbiorcy. Moda. Piękno. Styl. Gust. To tylko pojęcia, które potrafimy zamknąć w swoich fotografiach.
http://www.bad-idea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia ślubna Białystok

Fotografia ślubna Białystok
Damian Przestrzelski - Fotografia ślubna Białystok - portret fashion, beauty, fotograf podlaskie. Fotografia ślubna to doskonały sposób na zachowanie fantastycznych chwil związanych z najważniejszym dniem życia. Zdarza się, że sam moment ślubu, zabawa weselna oraz towarzyszące im przygotowania są tak stresujące, że niewiele z nich zostaje potem w pamięci państwa młodych. Zdjęcia ślubne powodują, że chwile te zostają uchwycone na zawsze. Wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu, otworzyć album i znów przenieść się myślami do tych wyjątkowych, pasjonujących wydarzeń.
http://throughthelens.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotografia ślubna Rzeszów

fotografia ślubna Rzeszów
Mateusz Inglot Photography - Fotografia ślubna, reklamowa, reportażowa. Fotografią zająłem się około dziesięć lat temu. Zaczynałem od krajobrazów, nieco później zacząłem wykonywać zdjęcia portretowe i reportażowe. Współcześnie fotografuję pełnoklatkowym sprzętem firmy Nikon. Specjalizuje się w fotografii reporterskiej, głównie w zdjęciach ślubnych, chociaż każda dziedzina tej sztuki jest dla mnie fascynująca. Pracę swoja traktuję również jako hobby, dlatego zależy mi nie tylko na najwyższej jakości materiału zdjęciowego, ale także na szukaniu nowych miejsc, kadrów i pomysłów dzięki którym fotografie będą ciekawsze.
http://www.imp-studio.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt