Recenzje
https://netfotki.pl. https://netfotki.pl
https://bioplantacja.pl. https://bioplantacja.pl
https://dobradieta365.pl. https://dobradieta365.pl
samochodem. samochodem

Wyszukaj stronę        

Fotografia

fotografia ślubna Częstochowa

fotografia ślubna Częstochowa
Należę do grona szczęśliwców, którym udało się połączyć pasję z zawodem. Fotografią zainteresowałem się w szkole podstawowej. Szybko okazało się, że zainteresowanie przerodziło się w pasję. Od kilkunastu lat zajmuje się fotografią zawodowo. Mam na koncie udział w kilkunastu wystawach w kraju i za granicą, liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi Nagroda Dziennikarzy 2003 za film dokumentalny przyznana przez redakcję Gazety Wyborczej. Pracuje w zespole młodych, kreatywnych ludzi, chętnych do podjęcia każdego wyzwania.
http://fotokrajs.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf ślubny Białystok

Fotograf ślubny Białystok
Zapraszam do skorzystania z usług fotografii ślubnej i okolicznościowej (chrzty, imprezy rodzinne, imprezy integracyjne, sesje portretowe, sesje plenerowe, sesje dziecięce, itd.) Pracuję sprzętem cyfrowym marki Canon z najwyższej klasy obiektywami klasy L. Zlecenia realizuję w całym kraju. W Dniu Ślubu jestem z Wami już od momentu przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię, zabawę weselną, następnie podczas sesji plenerowych – w dogodnie ustalonych terminach.
http://www.fotoeast.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf ślubny Opole

Fotograf ślubny Opole
Manufaktura Wspomnień - Najważniejsze momenty Waszego życia zatrzymane w pełnych emocji, spontanicznych kadrach. Manufaktura Wspomnień - fotografia ślubna Opole. Na rynku opolskiej fotografii ślubnej istniejemy od 2010 roku. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno całe województwo opolskie, jaki i województwa ościenne. Wybierz właściwie.
http://www.manufakturawspomnien.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf Wałbrzych, Fotografia Ślubna Wałbrzych, Wesela Wałbrzych, Fotograf świdnica,

Fotograf Wałbrzych, Fotografia Ślubna Wałbrzych, Wesela Wałbrzych, Fotograf świdnica,
Fotografia Ślubna|Fotograf Świdnica|Fotografowanie wesel) to znakomite podsumowanie Twojego (wesela|ślubu). Moja działalność obejmuje cały obszar - Świdnica, Wałbrzych, Żarów, Dzierżoniów, Strzegom. Moje (zdjęcia|dzieła|prace) z pewnością spodobają się wszystkim gościa oraz parze młodej. (Moja oferta skierowana jest do wszystkich|Moją propozycję składam wszystkim), którym zależy na (uwiecznieniu|zapisaniu|zapamiętaniu)
http://www.foto-slub.swidnica.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt