Recenzje
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów)
Profesjonalna wycena diamentów. Profesjonalna wycena diamentów
Profesjonalne usługi remontowe Poznań. Profesjonalne usługi remontowe Poznań
druk cyfrowy na tkaninach. druk cyfrowy na tkaninach

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia ślubna Ostrów

Fotografia ślubna Ostrów
"Patrz oczyma, fotografuj sercem. Trzeba nam więcej zdjęć pełnych pasji, a nie więcej zdjęć perfekcyjnych technicznie." ta sentencja jest ze na i moimi zdjęciami już od dawna. Pomaga mi w mojej codziennej pracy i w życiu. Foto Ty i Ja to fotografia w ogólnym tego słowa znaczeniu. Zajmuję się fotografią ślubną, reklamową i okolicznościową, która dopasuje sie do każdego klienta oraz spełnia jego oczekiwania. Zdjęcie to coś nietypowego, nadzwyczajnego co kreuje klienta i pokazuje jego takim jaki jest bądź manipuluje rzeczywistością, wraz ze światłem czy kolorem i kompozycją... Zapraszam na www.fototyija.pl a wtedy poznasz moje fotografie bliżej.
http://www.fototyija.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia przyrodnicza

Fotografia przyrodnicza
Zapraszam do odwiedzenia strony z galerią fotografii przyrodniczej. Znajdują się na niej zdjęcia zwierząt (między innymi wilki, niedźwiedzie, żubry), jak i głównie bieszczadzkie krajobrazy, makrofotografie, zdjęcia portretowe i wiele innych.
http://www.damianolawski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia i Film Ślubny

Fotografia i Film Ślubny
Firma ProfiStudio zajmuje się tworzeniem fotografii i filmów okolicznościowych , przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full HD, kamerami z wymienną optyką oraz lustrzankami. 15-letnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt cyfrowy daje Państwu gwarancję pełnej satysfakcji oraz zadowole
http://www.profistudio.net
Zgłoś nie działający link/spam

Foto-Art

Foto-Art
Uwiecznij wyjątkowe chwile. Witam zajmuje się fotografią amatorsko, jednak chciałbym wykonywać profesjonalne zdjęcia okolicznościowe. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Od dawna moim hobby jest fotografia, więc postanowiłem zająć się nią profesjonalnie. Dla zainteresowanych mam ciekawą propozycję, wykonam sesję zdjęciową za darmo, w zamian oczekuję zgody na publikację zdjęć na mojej stronie internetowej i facebooku. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty, jestem otwarty na propozycje i państwa sugestię.
http://www.zdjeciaslubne-lodz.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt