Recenzje
pisanie prac inżynierskich. pisanie prac inżynierskich
Korepetycje, opracowania lektur online. Korepetycje, opracowania lektur online
Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów. Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów
Praca doktorska. Praca doktorska

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Fotografia ślubna Ostrów

Fotografia ślubna Ostrów
"Patrz oczyma, fotografuj sercem. Trzeba nam więcej zdjęć pełnych pasji, a nie więcej zdjęć perfekcyjnych technicznie." ta sentencja jest ze na i moimi zdjęciami już od dawna. Pomaga mi w mojej codziennej pracy i w życiu. Foto Ty i Ja to fotografia w ogólnym tego słowa znaczeniu. Zajmuję się fotografią ślubną, reklamową i okolicznościową, która dopasuje sie do każdego klienta oraz spełnia jego oczekiwania. Zdjęcie to coś nietypowego, nadzwyczajnego co kreuje klienta i pokazuje jego takim jaki jest bądź manipuluje rzeczywistością, wraz ze światłem czy kolorem i kompozycją... Zapraszam na www.fototyija.pl a wtedy poznasz moje fotografie bliżej.
http://www.fototyija.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia przyrodnicza

Fotografia przyrodnicza
Zapraszam do odwiedzenia strony z galerią fotografii przyrodniczej. Znajdują się na niej zdjęcia zwierząt (między innymi wilki, niedźwiedzie, żubry), jak i głównie bieszczadzkie krajobrazy, makrofotografie, zdjęcia portretowe i wiele innych.
http://www.damianolawski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia i Film Ślubny

Fotografia i Film Ślubny
Firma ProfiStudio zajmuje się tworzeniem fotografii i filmów okolicznościowych , przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full HD, kamerami z wymienną optyką oraz lustrzankami. 15-letnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt cyfrowy daje Państwu gwarancję pełnej satysfakcji oraz zadowole
http://www.profistudio.net
Zgłoś nie działający link/spam

Foto-Art

Foto-Art
Uwiecznij wyjątkowe chwile. Witam zajmuje się fotografią amatorsko, jednak chciałbym wykonywać profesjonalne zdjęcia okolicznościowe. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Od dawna moim hobby jest fotografia, więc postanowiłem zająć się nią profesjonalnie. Dla zainteresowanych mam ciekawą propozycję, wykonam sesję zdjęciową za darmo, w zamian oczekuję zgody na publikację zdjęć na mojej stronie internetowej i facebooku. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty, jestem otwarty na propozycje i państwa sugestię.
http://www.zdjeciaslubne-lodz.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt