Recenzje
Praca licencjacka rachunkowość. Praca licencjacka rachunkowość
Pisanie prac z ekonomii. Pisanie prac z ekonomii
Gotowe prace licencjackie. Gotowe prace licencjackie
Pisanie pracy doktorskiej. Pisanie pracy doktorskiej

Wyszukaj stronę        

Różne

strony Internetowe

strony Internetowe
Nadzorowanie serwisu w sieci wymaga ogromnego nakładu robocizny i środków z chęcią wypracowania jak najlukratywniejszego rezultatu. By skutecznie obserwować ewolucję witryny nieodzowne jest jej dozorowanie a więc monitoring najważniejszych parametrów znamionujących wydolność strony. Dokonuje się to za sprawą różnego rodzaju instrumentów. Najprostszym z wyżej wymienionych może być renomowana top lista uruchomiona na programie Aardvark PHP, np.: Moja top lista.
http://www.toplista.katkara888.com/index.php?a=page&id=links
Zgłoś nie działający link/spam

Zobacze.pl - Filmy i seriale online

Zobacze.pl - Filmy i seriale online
Biblioteka Oferuje tysiące darmowych filmów i seriali online za darmo bez wychodzenia z domu. Wszystkie filmy i seriale bez pobierania zobaczysz online. Filmy z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem do obejrzenia za darmo. Codzienna aktualizacja filmów i seriali. Włącz najlepsze kino internetowe na Zobacze.pl
http://www.zobacze.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Audyt strony internetowej

Audyt strony internetowej
Firma Tense.pl oferuje usługę kontroli stron internetowych. Dzięki analizie witryny można się dowiedzieć czy Internauci mają trudność z obsługą strony i wyszukaniem pożądanych danych, czy zawartość portalu jest jasna, czy szata graficzna strony wywołuje pozytywne uczucia. Fachowcy w podsumowaniu wskażą jej mocne i słabe strony, wyjaśnią, które elementy wymagają zmiany oraz wyjaśnią konkretne rozwiązania, by witryna była częściej odwiedzana.
http://www.audyt-stron.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bezinteresownie

Bezinteresownie
Chesz pomóc drugiej osobie? Jeśli tak mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Założyliśmy serwis znajdujący się pod adresem bezinteresownie.pl. Dzięki naszemu serwisowi możesz opublikować swoją chęć pomocy drugiej osobie i dokonać czegoś, od serca. Skontaktuj się mailowo z naszymi moderatorami i dodaj już dziś swoją ofertę pomocy. W serwisie umieszczamy także ogłoszenia osób które chcą oddać przedmioty m.in. użytku codziennego, oraz tych którzy ich potrzebują.
http://www.bezinteresownie.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt