Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Bramki sms

Kampanie SMS-owe

Kampanie SMS-owe
Łatwa masowa wysyłka SMS dla firm, które widzą w tej drodze komunikacji szanse na usprawnienie swojej działalności. Kampanie SMS-owe oraz smsy marketingowe to tylko niektóre z możliwości, jakie daje ten kanał komunikacji. Serwis Tide Mobile oraz jedno z narzędzi SMS Sender to wyjątkowy przykład tego jak łatwe może być wysyłanie sms-ów przez firmy. Serwis udostępnia również mechanizmy sms api.
http://www.tidemobile.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Darmowa bramka SMS do Plusa

Darmowa bramka SMS do Plusa
Darmowa bramka SMS do Plusa, Orange, Era, Heyah. Nasza internetowa bramka SMS Plus, Orange, Era, Heyah to doskonała alternatywa na puste konto w Twoim telefonie. Wysyłaj już dziś sms’y zupełnie za darmo. Każdy może wysłać darmowego sms’a z naszej strony. Oszczędzaj swoje środki na koncie komórki i wysyłam u nas.
http://darmowa-bramka-sms.net
Zgłoś nie działający link/spam

Darmowa Aplikacja SMS

Darmowa Aplikacja SMS
Aplikacja SMS umożliwiająca wysyłanie smsów przez internet z komórki. Ta mini bramka internetowa jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android, którzy chcą wysyłać smsy przez internet ze swojej komórki. Szybka i łatwa obsługa aplikacji, która jest całkowicie w języku polskim,a ponadto jest ona darmowa.
http://www.aplikacjasms.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Internetowa Bramka SMS Play

Internetowa Bramka SMS Play
Strona z internetowa bramka sms Play. Z tego miejsca z latwoscia wysle sie darmowe sms do najmlodszej polskiej sieci. Dzieki latwosci w obsludze i niezawodnosci w wysylaniu SMS, takie bramki internetowe staja sie ulubionym zrodlem darmowych sms do sieci Play. Jesli szukasz alternatywy dla wysylania SMS z telefonu, to ta bramka SMS do Play powinna spelnic wszystkie Twoje oczekiwania.
http://www.bramkaplay24h.pl/internetowa-bramka-play
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008 - kontakt