Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

Wyszukaj stronę        

Hurtownie danych

Hurtownie danych

Hurtownie danych
TETA Controlling - system klasy Business Intelligence (BI) - to rozwiązanie wspomagające planowanie, budżetowanie, controlling, controlling finansowy oraz strategiczny. TETA Controlling działa w oparciu o hurtownie danych. TETA SA ponadto jest producentem systemów klasy ERP oraz CRM.
http://www.controlling.teta.com.pl/hurtownie-danych/
Zgłoś nie działający link/spam

Active Space - Multimedialne Kioski informacyjne i terminale dotykowe

Active Space - Multimedialne Kioski informacyjne i terminale dotykowe
Szukasz nowoczesnych rozwiązań interaktywnych? Firma Active Space oferuje produkty takie jak interaktywne punkty informacyjne, monitory i folie dotykowe oraz usługi z zakresu wynajmu systemów multimedialnych, doradztwa i projektowania aranżacji. Interaktywne systemy uatrakcyjnią każdy event. Zapraszamy na stronę www.activespace.pl w celu zapoznania się z aktualną ofertą.
http://www.activespace.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Moje ip

Moje ip
Poznaj swój adres ip. Możliwość tę oferuje właśnie serwis mojeip.bee.pl. Dodatkowo rozpoznawany jest także zdalny port oraz przeglądarka internetowa. Podana jest także dokładna definicja numeru ip.
http://mojeip.bee.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Miwa Media

Miwa Media
Miwa Media przedstawia kompleksowy zakres usług produkcyjnych na nośnikach danych. Produkcja a dokładniej tłoczenie płyt CD jak i DVD we wszystkich rozmiarach i fromatach przy szybkim czasie realizacji. Dostosujemy się do potrzeb klienta jak i skonkretyzujemy budżet by zmniejszyć koszty i niepotrzebne wydatki. Tworzymy kopie nośników z zapisanymi informacjami. Całość możemy przyozdobić o niespotykane pudełka oraz grafiki na samych płytach. Dysponujemy najnowszą technologią w tym zakresie przez co nasze produkty to absolutnie najwyższy szczebel. Zapraszamy do prześledzenia strony internetowej w celu zaznajomienia się z obszerną ofertą.
http://www.miwa-media.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt