Recenzje
Jakich zasobów naturalnych brakuje w USA?. W jaki sposób kondycja ekonomiczna narodu zależy od jego zasobów naturalnych?
Bóle zatok. Zioła na zatoki
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl (540)
https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/. Ile lat oznaczają cztery lata, a ile siedem lat?

Wyszukaj stronę        

Dostawcy internetu
Operator telekomunikacyjny

Operator telekomunikacyjny
Intencją spółki jest ułatwianie Abonentom swobodnej łączności oraz zapewnianie swobodnego dostępu do rozrywki i informacji, dzięki nowoczesnej ofercie usług i przystępnej obsłudze. Spółka ma na celu utrzymanie charakteru czołowego dostawcy usług telekomunikacyjnych w regionie oraz utrwalenie marki godnego Partnera w biznesie. INEA oferuje kompleksowe usługi 4-play - [url=http://www.wrzesnia.inea.pl]telewizja kablowa[/url], internet szerokopasmowy, jak również telefonię stacjonarną i komórkową. W bezprzewodowej technologii WiMAX, INEA świadczy zarazem usługi internetowe, jak i telefonii stacjonarnej. Oferta operatora skierowana jest do Klientów biznesowych lub indywidualnych.
http://www.wolsztyn.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Inea S.A.

Inea S.A.
Jakość brandu Inea jest efektem długotrwałej praktyki najpopularniejszych dostawców telekomunikacyjnych w Wielkopolsce - Koma S.A., Telewizja Kablowa Poznań S.A., RTK Elsat Sp. z o.o. i [url=http://www.grodzisk-wielkopolski.inea.pl]Internet[/url] Cable Provider Sp. z o.o., operatorów z polskim kapitałem, które formowały sektor telekomunikacyjny w regionie. W 2005 roku przedsiębiorstwa skupiły wszystkie usługi pod jedną marką Inea. Przez kolejne lata wszystkie cztery spółki scalały się ze sobą, żeby ostatecznie stworzyć jedną spółkę, wyznaczając znaną w województwie Wlkp. nazwę ? INEA S.A.
http://www.grodzisk-wielkopolski.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Telekomunikacja

Telekomunikacja
Jakość brandu Inea wywodzi się z dużego doświadczenia największych operatorów telekomunikacyjnych w Wielkopolsce - [url=http://www.kolo.inea.pl]Telewizja Kablowa[/url] Poznań S.A., RTK Elsat Sp. z o.o., Koma S.A. i Internet Cable Provider Sp. z o.o., przedsiębiorstw z krajowym kapitałem, formujących rynek telekomunikacyjny w regionie. Kilka lat temu spółki skupiły swoje usługi pod jednym brandem Inea. Przez kolejne lata wszystkie cztery spółki integrowały się ze sobą, aby finalnie stworzyć jedną spółkę, wyznaczając uznaną wśród Wielkopolan nazwę - INEA S.A.
http://www.kolo.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Telekomunikacja

Telekomunikacja
Firma INEA S.A. to największy alternatywny operator telekomunikacyjny w województwie wielkopolskim. Operator świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne, takie jak [url=http://www.leszno.inea.pl]telewizja kablowa[/url] czy internet, wykorzystując sieci światłowodowe, w tym także NGN (New Generation Network) jak i bezprzewodową, szerokopasmową sieć wykorzystującą technologię WiMAX w nowym standardzie IEEE 802.16e. W zasięgu sieci kablowej znajduje się blisko 200.000 gospodarstw domowych na terenie Wielkopolski. U schyłku 2013 roku zasięg ten ma objąć prawie 70 proc. rejonu województwa. Obecnie z jej usług korzysta ponad 138.000 gospodarstw domowych. Przeszło 50 proc. naszych klientów korzysta też z sieci www INEA.
http://www.leszno.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt