Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Dostawcy internetu

Pokal - Internet Wolsztyn

Pokal - Internet Wolsztyn
PPHU Pokal jest firmą świadczącą usługi w zakresie teleinformatycznym oraz dostawcą Internetu w Wolsztynie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym zasięgiem objęliśmy już cały Wolsztyn, Tuchorzę, Rostarzewo, Niałek Wielki, Kębłowo, Obrę oraz wiele innych miejscowości. Zobacz czy jesteś w zasięgu naszej sieci. Umożliwiamy transfer dużej ilości informacji, publikację własnych stron internetowych, korzystanie z usług multimedialnych, poczty elektronicznej (również na naszym serwerze) oraz wszystkich innych dobrodziejstw dostarczanych przez bezprzewodowy Internet. Zalety naszych usług można z powodzeniem wykorzystywać do pracy, nauki oraz zabawy.
http://www.pokal.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Internet Skała

Internet Skała
Oferujemy stały dostęp do Internetu w ramach niezmiennej opłaty abonamentowej. Wysokość abonamentu zależy od wybranej przez klienta szybkości transmisji oraz okresu trwania umowy. Nasz Internet nie jest ograniczony limitem transferu danych, nie są blokowane żadne porty, w przeciwieństwie do wielu sieci nie prowadzimy dyskryminacji ruchu P2P - każdy z naszych użytkowników dostaje swój kawałek pasma i może go wykorzystywać według swojego uznania.
http://www.quick-net.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

reputacja marki

reputacja marki
W dzisiejszych czasach poprawny wizerunek marki jest sprawą pierwszoplanową. Social media pomagają w budowaniu godziwej renomy spółki, aczkolwiek nie zawsze mamy wpływ na to, co piszą nasi pracownicy. Monitoring social media wspomoże mnie nazbierać wiadomości z mediów społecznościowych, dzięki czemu kierowanie reputacją będzie łatwiejsze. Pr w necie pomaga w zbudowaniu pozytywnego wizerunku spółki.
http://www.guarda.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Telekomunikacja

Telekomunikacja
Misją firmy jest umożliwienie klientom swobodnej komunikacji i zagwarantowanie łatwego dostępu do rozrywki, dzięki kompleksowej ofercie usług i przystępnej obsłudze. INEA ma na celu utrzymanie pozycji głównego dostawcy usług multimedialnych w regionie i ugruntowanie marki godnego Partnera w biznesie. INEA świadczy zintegrowane usługi quadruple play ? [url=http://www.swarzedz.inea.pl]telewizja kablowa[/url], internet szerokopasmowy, jak również usługi telefoniczne. Bezprzewodowo, w technologii WiMAX, firma dostarcza zarówno usługi internetowe, jak i telefonii stacjonarnej. Oferta przedsiębiorstwa przeznaczona jest dla Abonentów biznesowych lub indywidualnych.
http://www.swarzedz.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt