Recenzje
drukowanie flag. drukowanie flag
druk na materiale. druk na materiale
drukarnia tkanin. drukarnia tkanin
Korepetycje z języka polskiego. Korepetycje z języka polskiego

Wyszukaj stronę        

Blogi

Wielkanoc

Wielkanoc
Wielkanoc (Pascha, Niedziela Wielkanocna) — najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa[1]. Poprzedzający ją tydzień, stanowiący okres wspominania najważniejszych dla wiary chrześcijańskiej wydarzeń, nazywany jest Wielkim Tygodniem. Ostatnie trzy doby tego tygodnia: Wielki Czwartek (wieczór), Wielki Piątek, Wielka Sobota i Niedziela Zmartwychwstania znane są jako Triduum Paschalne (Triduum Paschale). W chrześcijaństwie wprawdzie każda niedziela jest pamiątką zmartwychwstania Chrystusa, ale Niedziela Zmartwychwstania jest z nich najbardziej uroczysta.
http://www.swieta.w126.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

easyMakeup.pl - Makijaż krok po kroku

easyMakeup.pl - Makijaż krok po kroku
Blog o makijażu, nowościach kosmetycznych i poradach dotyczących urody.Makijaż tutorial specjalnie dla Ciebie. Makijaż ust - Zobacz wideo tutorial. Wszystko co chcesz wiedzieć o makijażu - filmy instruktażowe i wideo recenzje kosmetyków. Makijaż ślubny dla Ciebie.
http://easymakeup.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wycena nieruchomości, agenci i pośrednicy nieruchomości

Wycena nieruchomości, agenci i pośrednicy nieruchomości
Gdy decydujemy się na wynajem, kupno lub sprzedaż mieszkania, nie da się ukryć jednej rzeczy. Pośrednicy nieruchomości czychają na nas na każdym kroku. Ich istnienie ma swoje wady i zalety. Z jednej strony zajmuja się wyceną nieruchomości jeśli chcemy sprzedać mieszkanie, ale z drugiej strony agenci nieruchomości biorą niebotyczne prowizje za pomoc w jego sprzedaży. Niestety nie ma róży bez kolców. Dlatego misją naszego serwisu jest pomoc w doborze odpowiedniego pośrednika/agenta nieruchomości. Zwracamy uwagę na nieuczciwe techniki mające na celu wyciągnięcie od nas jak największej prowizji i doradzamy jak szukać nabywców mieszkania na własną rękę.
http://www.xn--mjsprzt-l0a16a.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Blog o technologiach dla smart city

Blog o technologiach dla smart city
Każdy z nas zna określenie "inteligentny budynek" i orientuje się co kryje się pod tym określeniem. Od niedawna mówi się o nowej idei, która skupia się na całych miastach a nawet Ziemi. To idea "smart city"; czasami mówi się o "inteligentnym" mieście, a IBM wprowadził nawet określenie "mądrzejszy świat". Ważne aspekty tej idei to: produkcja tzw. "zielonej" energii (czyli najczęściej ze źródeł odnawialnych), magazynowanie i dystrybucja energii, projektowanie oszczędnych lub nawet pasywnych budynków, utylizacja lub likwidacja odpadów, wykorzystywanie najnowszych technologii, aby uprościć życie w miastach i zautomatyzować pewne procesy itp.
http://www.LogicznyDom.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt