Recenzje
Busy polska dania. Busy polska dania
Busy do Danii. Busy do Danii
Przewozy do danii. Przewozy do danii
druk flag. druk flag

Wyszukaj stronę        

Blogi

Heyka Warmia, hello World

Heyka Warmia, hello World
Blog bardzo subiektywny, ale informacje w nim zawarte przydadzą się osobom, które są ciekawe świata i ludzi, poszukują danych o firmach, produktach, wydarzeniach. Chcą dowiedzieć się czegoś ciekawego o Warmii i nie tylko. Generalnie wykazują zainteresowanie różnymi tematami. Zapraszam!
http://heyka.warmia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

komentarze do zdjęć

komentarze do zdjęć
Opisy-nk.com to blog internetowy, w którym znajdziesz opisy do znanego portalu jakim jest Nasza Klasa. Portal ten odwiedza codziennie miliony ludzi. Poprzez wiele lat stał się najbardziej rozpoznawalną witryną w Polsce. Nie masz koncepcji na fajny raport do swojego profilu? Zajrzyj na nasz blog na 100% coś znajdziesz. Wszystkie opisy posegregowane są w odpowiednie kategorie, dzięki czemu ich poszukiwanie staje się łatwiejsze. Serdecznie zapraszamy.
http://www.opisy-nk.com
Zgłoś nie działający link/spam

Poseł Marcinkiewicz

Poseł Marcinkiewicz
Zainteresowania polityczne odgrywały w moim życiu drugoplanową rolę, owszem zawsze śledziłem wydarzenia polityczne kraju i świata, ale tylko w ramach ogólnej wiedzy. Rok 2009, w którym otrzymałem mandat na Posła do Parlamentu Europejskiego spowodował, że stałem się częścią polityki.
http://www.bogdanmarcinkiewicz.info
Zgłoś nie działający link/spam

Poseł

Poseł
Do moich obowiązków należy praca w Delegacji do Spraw Stosunków z Państwami Półwyspu Arabskiego. Dodatkowo należę do: Intergrupy URBAN, Intergrupy Baltic Europe Region oraz Intergrupy Zrównoważonej Różnorodności Biologicznej i Krajobrazu oraz Aktywności Łowieckiej.
http://www.bogdanmarcinkiewicz.info
Zgłoś nie działający link/spam

Linux Początki

Linux Początki
Linux Początki - strona opisuje krok po kroku w jaki sposób należy skonfigurować Linux-a oraz towarzyszące mu oprogramowanie, do codziennej pracy z tym systemem. Opisuję na niej typowe problemy, na jakie napotka początkujący użytkownik oraz prostym językiem wskazuję sposoby ich rozwiązania. Dystrybucja, którą się posłużyłem to Mandriva 2009, ale problemy tu opisane mogą również trapić użytkowników pozostałych dystrybucji. Zapraszam do czytania.
http://www.linuxpoczatki.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt