Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Blogi

Apteki Medyczne

Apteki Medyczne
Na stronie internetowej znajduje się blog firmy Apteki Medyczne, na którym to będą publikowane wszelkie informacje prasowe dotyczące firmy, a także inne ciekawe informacje, które bezpośrednio dotyczą zdrowia pacjenta i mogą się okazać dla niego pomocne. Apteki Medyczne są jedną z największym sieci aptek w Polsce.
http://www.apteki-medyczne-blog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dodatki na bloga

Dodatki na bloga
NaBloga.com to serwis w którym znajdziesz dodatki na bloga :avatary , zegarki , tła na bloga , szablony , kalendarze na bloga , Nagłówki onet widgety, generatory gry na bloga , oraz zarabianie na blogach , dodatki na stronę - blogosfera
http://nabloga.com
Zgłoś nie działający link/spam

Jak zrobić loda

Jak zrobić loda
Lody na każdą okazję! Chcesz zaimponować znajomym? Tu znajdziesz przepisy na lody. Serwis jest nowy, stąd i baza artykułów póki co niewielka, niemniej z czasem się to zmieni. Zapraszamy więc do wspólnego robienia lodów. Zaproś znajomych i pokaż na co Cię stać, bo każdy umie kupić, ale robić to już nie każdy. W serwisie trzy przepisy, na lody czekoladowe, waniliowe i owocowe, dla każdego coś smacznego. Zapraszamy.
http://www.jak-zrobic-loda.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

e-booki - publikacje elektroniczne

e-booki - publikacje elektroniczne
Coraz bardziej popularne publikacje z których zaczyna korzystać coraz więcej osób bo przecież każdy z nas szanuje swój czas i pieniądze a audio ksiażki czy prasa pdf ogranicza nasze wydatki cena niższa od formy papierowej nie musimy wychodzić z domu żeby nabyć interesującą książkę czy naszą codzienną gazetę.
http://www.precel.napl.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Alicante - Hiszpania - Blog

Alicante - Hiszpania - Blog
Zapis mojego dwu i pół miesięcznego pobytu w nadmorski hiszpańskim mieście Alicante. Relacje osoby, która po raz pierwszy odwiedziła Hiszpanię. Opis różnic kultowych, zwyczajów i zachowań, które mnie zaskoczyły. Na stronie dostępne również galerie ze zdjęciami.
http://alicante.blog.stalica.info
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt