Recenzje
Pompa Ciepła. Pompa Ciepła
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
Pompy ciepła. Pompy ciepła
Czyszczenie solarów. Czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Blogi

Rzetelny tłumacz - jak tworzyc najlepsze przekłady

Rzetelny tłumacz - jak tworzyc najlepsze przekłady
Rzetelny tłumacz - to witryna założony z miłości do tłumaczeń skierowany do wszystkich zainteresowanych nauką języka obcego (i nie piszemy tylko o języku angielskim!), ale także zagadnieniami językowymi. Jak tworzyć specjalistyczne teksty? Jakie są najczęściej popełniane błędy przez translatorów? Gdzie i w jaki sposób doskonalić swoje zdolności językowe oraz to, jak niełatwa jest droga od filologa do rzetelnego tłumacza - przeczytacie na tym blogu. Redaktorzy strony to językoznawcy i filolodzy pracujący w usługach tłumaczeniowych, uczelniach oraz... uczący języka polskiego poza granicami kraju. Zapraszamy serdecznie!
http://rzetelnytlumaczniemieckopolski.webnode.com
Zgłoś nie działający link/spam

Tworzenie aplikacji na smartfony

Tworzenie aplikacji na smartfony
Tworzenie aplikacji mobilnych wymaga umiejętności, praktyki i stałego monitorowania zmian w metodach tworzenia oraz systemach i urządzeniach, na które tworzone są aplikacje mobilne. To duże wyzwanie, ponieważ branża mobilna nieustannie się zmienia, pojawiają się nowe zmiany systemów, nowe modele smartfonów. Mój blog tworzenieaplikacji.blogi.pl umożliwi tobie być na bieżąco z tymi zmianami. Przeczytasz tu posty zarówno dla początkujących jak i tych, które zaczęły już przygodę z tworzeniem aplikacji, sugestie przydatne w projektowaniu aplikacji oraz opisy i wiadomości odnośnie znanych aplikacji.
http://tworzenieaplikacji.blogi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

O-wszystkim – świetnie napisane artykuły na każdy temat

O-wszystkim – świetnie napisane artykuły na każdy temat
Stworzyliśmy tematyczny portal O-wszystkim, który obfituje w spora ilość artykułów wpisujących się w tematykę biznesową, lifestylową, prawniczą, zdrowotną itp. Piszemy o tym, co wydaje się nam interesujące i może zagwarantować porcję rzetelnej wiedzy z danej dziedziny. Koncentrujemy się na aktualnej tematyce i publikujemy teksty, które dostarczają pomocnych informacji, które można wykorzystać w życiu codziennym. Doradzamy, w jaki sposób założyć własną działalność gospodarczą, udoskonalać swoje talenty, rozwijać karierę oraz wygodnie i bezpiecznie zwiedzać świat. Idea powstania portalu wzięła się z pragnienia podzielenia posiadaną wiedzą z innymi oraz stworzenia profesjonalnej witryny poradnikowej z wartościowymi treściami.
http://o-wszystkim.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Najlepszy Blog w Internecie

Najlepszy Blog w Internecie
Cześć! Dziś chcę zaprezentować Tobie jednego z najfajniejszych blogów w Internecie. Zajrzyj, a na pewno się nie rozczarujesz. Ciekawe teksty, masa nowinek ze świata i nie tylko, przystępny język - to tylko nieliczne zalety naszej strony - naszego, bo jest tworzony przez całą mase ludzi. Dołącz do nas już dziś!
http://twojeprawoblog.wordpress.com/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt