Recenzje
kampanie AdWords reklamalodz.pl. kampanie AdWords reklamalodz.pl
butów dla mężczyzn Alvo. butów dla mężczyzn Alvo
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe

Wyszukaj stronę        

Blogi

Podstawy projektowania aplikacji

Podstawy projektowania aplikacji
Potrzebujesz najświeższych wiadomości z branży mobile? Chcesz wiedzieć jak powstają, jak je tworzyć, dostosowywać dla użytkowników i reklamować? Chcesz się dowiedzieć czym jest monetyzacja aplikacji i czy ty też możesz na nich zarobić? Nie szukaj dalej. Blog jakzrobicaplikacje.wordpress.com to strona, gdzie przeczytasz tylko najnowsze wiadomości i praktyczne przykłady dotyczące tworzenia aplikacji, UX i ich marketingu. Jestem fanem wszystkiego, co związane z mobile i zamieszczam jedynie rzeczy, które sam uznałem za pomocne. Zapraszam do lektury i komentowania.
http://jakzrobicaplikacje.wordpress.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne
Blog o wszystkim, co ciekawe w aplikacjach mobilnych. Rynek nieprzerwanie się zmienia, postępując za rosnącą dominacją urządzeń mobilnych. Bądź na bieżąco ze wszystkim, co dytyczy aplikacji mobilnych, od wdrażania aplikacji mobilnych, UX oraz design, po marketing mobilny.
http://noweaplikacje.wordpress.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Rozwiązania technologiczne w pigułce – iFix24.pl

Rozwiązania technologiczne w pigułce – iFix24.pl
Twórcy portalu ifix24.pl to ambitne i bardzo kreatywne osoby, które kochają nowe rozwiązania technologiczne. Zdecydowali się założyć ifix24.pl by móc dzielić się nowinkami ze świata nauki i techniki ze wszystkimi. W pigułce podają nam informacje o innowacjach, które w przyszłości będą ułatwiać wszystkim ludziom codzienne życie. Artykuły osadzone są w tematyce komputerów, medycyny, fotografii a nawet kosmosu. Są opisywane w sposób przystępny dla każdego.
http://www.ifix24.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

nadnaturalnie.pl - portal o zjawiskach nadnaturalnych

nadnaturalnie.pl - portal o zjawiskach nadnaturalnych
Strona o fenomenach [url=http://nadnaturalnie.pl/]nadnaturalnych[/url]. W pełni poświęcona poszukiwaniu zjawisk niewyjaśnionych oraz zagadkowych. Opowieści spotkań z marami oraz zarówno stworami nie z tego świata. Sekrety wszechświata, oraz oraz prekursorskie hipotezy naukowe. Czy myślałeś kiedyś co się dzieje gdy odchodzimy z tego świata? Czy niebo i piekło jest realne. A może reinkarnujemy pod innymi postaciami. Strona ta porusza wiele tematów ezoterycznych, które otworzą oczy na to co do tej pory było dla nich niezauważalne.
http://nadnaturalnie.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt