Recenzje
Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów. Pomoc w pisaniu pracy z bankowości i finansów
Praca doktorska. Praca doktorska
tematu pracy magisterskiej z turystyki. tematu pracy magisterskiej z turystyki
Praca doktorska. Praca doktorska

Wyszukaj stronę        

Blogi

www.bli.org.pl e-dokument

www.bli.org.pl e-dokument
Chcemy ciepło powitać was na stronie powstałej z myślą o wszechstronnie rozumianej tematyce jaką jest: dokument elektroniczny. Z myślą o wszystkich, którzy pragnęliby zapoznać się z tym czym jest e-dokument, zamieściliśmy liczne teksty. Pozwolą one wam nie tylko załapać określenie jakim jest dokument elektroniczny lecz też wytłumaczą wam wszystkie pojęcia z nim połączone. Na indywidualnych podstronach opisywanej tu strony www odnajdziecie mnóstwo interesujących artykułów mówiących też o tym: w jaki sposób prezentuje się e-dokument z punktu widzenia prawnego i na jakie dziedziny dzieli się dokument binarny.
http://www.bli.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

blog lifestyle

blog lifestyle
Berciuch - to blog stworzony przede wszystkim z myślą o młodych kobietach. Znajdują się tutaj treści, które są im bliskie - porady, lifehacki, garść ciekawostek technologicznych, tutoriale, lajfhaki dla dziewczyn, ciekawe pomysły na zrobienie czegoś z niczego w domu, a także recenzje kosmetyczne i trochę przemyśleń :)
http://www.berciuch.com
Zgłoś nie działający link/spam

Wyszukiwarka ogłoszeń

Wyszukiwarka ogłoszeń
Serwis pozwala użytkownikom tworzyć definicje wyszukiwań. Mechanizm wyszukujący, zgodnie z utworzonymi żądaniami, cyklicznie przeszukuje najpopularniejsze portale ogłoszeniowe i aukcyjne żeby odnaleźć dopasowane oferty. Wyselekcjonowane ogłoszenia i aukcje są wysyłane natychmiast w formie powiadomienia e-mail. Częstotliwość przeszukiwania decyduje o liczbie punktów jakie zostaną skonsumowane przez system
http://www.ishot.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.pomocniczy.pl

www.pomocniczy.pl
Serdecznie witamy na utworzonej przez nas stronie poświęconej motoryzacji. Na ów stronie odkryć można porady motoryzacyjne, takiego typu jak np. jaki kask wybrać na motor. Dużą famą cieszy się nasz własny serwis motocyklowy, na którym proponujemy użytkownikom w jaki sposób rozstrzygnąć poszczególne problemy z ich ukochanymi jednośladami. Każdy może tutaj przedstawić własny temat, opisać swoją historię czy też podzielić się swoimi przejściami związanymi z jazdą na ścigaczu.
http://www.pomocniczy.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt