Recenzje
Pompa Ciepła. Pompa Ciepła
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
Pompy ciepła. Pompy ciepła
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Blogi

Kredyty w promocji

Kredyty w promocji
Kredyty w promocji to blog tematyczny mający na uwadze w dużej mierze opis promocji finansowych w internecie, znajdą sie tutaj również informacje na temat kredytów , lokat, informacji gospodarczych z kraju i świata, a także wiele informacji finansowych.
http://kredytywpromocji.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Prezent

Prezent
Serwis dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na prezent. Zbliżają się święta lub urodziny bliskiej ci osoby? Nie wiesz co kupić? Zapoznaj się w takim razie z naszymi poradami, a na pewno wpadniesz na super pomysł i wymyślisz oryginalny i trafny prezent.
http://www.naprezenty.com
Zgłoś nie działający link/spam

Szybki kredyt

Szybki kredyt
Szybki kredyt to również jedna z grup banków, na które dzielimy banki udzielające kredyty. Wśród tych grup wyróżnia się również przeciętne kredyty i wolne kredyty. Nasz blog zajmuje się branżą kredytową, dlatego opisujemy ściśle w naszych artykułach różne oferty oraz sytuacje z jakimi możemy się spotkać podczas wyboru kredytu z pośród wszystkich propozycji.
http://www.kredytowy24.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Aranżacje łazienek

Aranżacje łazienek
Witaja na moim blogu o wszystkim co dotyczy wystroju łazienki. Opisuje tutaj pomysły na urządzenie różnych łazienek. Znajdziesz tu opisy jak od podstaw wykonać aranżacje calej lazienki, a także opisy różnego rodzju gadżetow które urozmaicą wystrój każdej łazienki. Zapraszam więc na mojego bloga.
http://aranzacje-lazienek.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Dariusz Szyszkowski

Dariusz Szyszkowski
Dariusz Szyszkowski, ur.1963 w Olsztynie, nie związał się z miejscem urodzin, ponieważ niegodził się z polityką PRL. Po maturze, studiował na UW, kierunek lingwistyki ,studiów nie skończył z powodu wyjazdu do RFN. We wrześniu 1985, Dariusz zamieszkał w Karlsruhe. Podjął naukę j.niemieckiego oraz przedmiotów z zakresu ubezpieczeń, finansów, nieruchomości i prawa. Po ukończeniu IHK w Karlsruhe rozpoczął pracę w ubezpieczeniu Vereinte Versicherungen. Powodzenie finansowe wskazało drogę do biznesu w nieruchomościach. Czuje się Polakiem i podtrzymuje tradycje polskie, zakłada w Karlsruhe galerię sztuki Polnische Kunst. W 1998 Szyszkowski zamieszkuje w Warszawie.
http://www.dariusz-szyszkowski.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt