Recenzje
Pisanie pracy z dziennikarstwa. Pisanie pracy z dziennikarstwa
Pisanie prac z filozofii. Pisanie prac z filozofii
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku
Szpachlowanie Poznań. Szpachlowanie Poznań

Wyszukaj stronę        

Blogi

ekonomiawpraktyce.pl - ekonomia i marketing w naszym życiu

ekonomiawpraktyce.pl - ekonomia i marketing w naszym życiu
Giełda i zarabianie na niej jest dla Ciebie zagadką, chcesz dowiedzieć się więcej o systemach podatkowych, o bezrobociu, czy o makroekonomii lub mikroekonomi? Wszystkie te oraz mnóstwo innych pożytecznych informacji znajdziesz na stronie www.ekonomiawpraktyce.pl, na której autorka w zrozumiały sposób tłumaczy zawiłe terminy ekonomiczne.
http://www.ekonomiawpraktyce.pl
Zgłoś nie działający link/spam

viman.pl - Łukasz Gąsior - blog programisty

viman.pl - Łukasz Gąsior - blog programisty
Portfolio Łukasza viman Gąsiora - programującego w PHP, tworzącego strony www przy wykorzystaniu XHTML, CSS, JavaScript, jak również baz danych MySQL. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad programistycznych, newsy technologiczne oraz autorskie programy. Opisuje takie kwestie jak optymalizacja stron internetowych, ergonomią, najnowsze standardy.
http://viman.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Seriale

Seriale
Seriale osiągają na świecie coraz to liczniejsze rzesze zapaleńców. Posiadają one duży wpływ na ludzi. Co sprawia, że są one tak interesujące i kultowe? Na mojej stronie odnajdziecie szereg różnych ciekawostek o serialach, ich twórcach i aktorach. Każdy serial jest inny.
http://serial.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dowcipy o śmierci

Dowcipy o śmierci
Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga z kawałami o śmierci. W dzisiejszym świecie, śmierć jest rozpatrywana jako stan krańcowy. Świadomość o niej, wprowadza nas w stan strapienia, refleksji. Każdy z nas boi się śmierci. Na mojej stronie www znajdziesz dowcipy o śmierci. Za jej pomocą pragnę zademonstrować zagadnienie śmierci w innym wymiarze. Humory, które zamieszczam na stronie trumna.net.pl, są podzielone na działy, takie jak krótkie, zabójstwa, pochówek,zdrowie. Tylko i wyłącznie dzięki wyśmienitym żartom, będziecie posiadali szansę pośmiania się z tego posępnego zjawiska.
http://trumna.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kawalerske

Kawalerske
Organizowanie wieczoru kawalerskiego jest skomplikowanym zadaniem. Tu nie ma miejsca na bylejakość i uchybienia. Wszystko musi być przemyślane, tak aby nie było jakichkolwiek nie przewidzianych kłopotów. Na mojej stronie, dowiecie się wszystkiego na ten temat.
http://wieczorkawalerski.info.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt