Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        

Portale internetoweNumer konta bankowego

Numer konta bankowego
Jeśli jesteś człowiekiem biznesu to zapewne ciągle masz do czynienia z wpłatami i wypłatami pieniędzy na konta bankowe. Dzięki stronie numerkonta.com jesteś w stanie sprawdzić czy podany przez kogoś numer konta bankowego jest prawidłowy oraz jaki bank prowadzi rachunek. Aby to sprawdzić wystarczy że podasz 10 z 26 cyfr numeru konta bankowego. Wprowadzane dane nie są nigdzie zapisywane, przez co masz pewność prywatności. Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze stroną.
http://numerkonta.com
Zgłoś nie działający link/spam

Android

Android
Ta strona internetowa jest w pełni poświęcona zagadnieniom związanym z systemem operacyjnym na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android. Na stronie tej znajdują się ciekawe artykuły na temat nowinek ze świat technologicznego dotyczącego systemu operacyjnego Android na telefony. Strona ta jest o tyle ciekawa, że znajdują się także na niej ogłoszenia w sprawie osób programujących wszelakiego rodzaju aplikacje na telefony z tym właśnie systemem operacyjnym. Jeśli twoim hobby lub też pracą jest właśnie programowanie powinieneś tam zajrzeć. Zapraszam!
http://andlet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Życie w Polsce, problemy, opinie, głosowania, sondaże i rankingi - Głos Narodu

Życie w Polsce, problemy, opinie, głosowania, sondaże i rankingi - Głos Narodu
Jeżeli uwielbiasz pokazywać swoje opinie na temat tego co się dzieje w Polsce, na temat codziennych przeciwności dotykających zwykłych Polaków, rodziny czy chociażby polityki i poczynań rządów ta strona pewnie Cię zainteresuje. Głos Narodu to portal społecznościowy na którym opiszesz swoje poglądy, przedstawisz światu swoje prywatne zdanie. Dodawaj artykuły, komentuj je, bierz udział w sondażach lub petycjach. Codziennie umieszczane są nowe informacje odnoszące się do tego co się dzieje w Polsce. Glos Narodu to miejsce w którym właśnie Twój głos się liczy!
http://glosnarodu.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt