Recenzje
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        

GSM

Telefony Komórkowe

Telefony Komórkowe
Jaki wybrać telefon komórkowy ? Nokia, LG, czy może Sony Ericsson ? W serwisie możesz odszukać cenny felieton z niezbędnymi poradami odnośnie tego tematu. Po przeczytaniu tego poradnika bez komplikacji kupisz najlepszy telefon dostosowany do Twoich potrzeb. Witryna udostępnia też tematyczne forum dyskusyjne, gdzie uzyskasz wiadomości o szukanym modelu komórki.
http://www.telefon-komorkowy.przed-zakupem.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Darmowe gry java

Darmowe gry java
Najlepsze darmowe gry java do pobrania na Gry-Java.org. Zarówno darmowe jak i te płatne. Mnóstwo kategorii aplikacji java, w których codziennie pojawiają się nowe pliki do ściągnięcia. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.
http://gry-java.org
Zgłoś nie działający link/spam

Nokia e66 Gry, motywy, aplikacje, download

Nokia e66 Gry, motywy, aplikacje, download
Strona poświęcona smartphonowi nokia e66. Znajdziesz na niej min. motywy, gry, aplikacje. Ponadto będziesz mógł znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania użytkowników e66. Wszystkie pliki do ściągnięcia ze strony były testowane na tym smartphonie.
http://www.nokia-e66.p92.pl
Zgłoś nie działający link/spam

telefony Motorola

telefony Motorola
Zestawienie cen telefonów marki Motorola z wielu sklepów internetowych w jednym miejscu. Nie trać czasu na przeglądanie setek stron sklepów internetowych, aby znaleźć dany telefon Motorola w jak najniższej cenie. Wystarczy, że wejdziesz na tą stronę. Znajdziesz tutaj porównanie ofert telefonów Motorola z wielu sklepów. Serdecznie zapraszamy.
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/filtr/_1122_0_0_0_0_0_0_0_0_0
Zgłoś nie działający link/spam

Bramka internetowa

Bramka internetowa
Bramka internetowa do wszystkich sieci. Bardzo funkcjonalna, intuicyjna i przyjazna w obsłudze. Całkowicie darmowa i super szybka bramka sms. Jeszcze nidy smsowanie nie było takie proste. Sms-y coraz mocniej wypierają zwykłe formy porozumiewania się na odległość. Warto korzystać z szybkich form zarówno pisania wiadomości sms jak i ich wysyłania.
http://www.sms3g.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt