Recenzje
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Programy

IP-CHANGER.com.pl - Official Tibia Multi IP Changer Site [7.1-8.54]!

IP-CHANGER.com.pl - Official Tibia Multi IP Changer Site [7.1-8.54]!
Tibia Multi IP Changer jest w pełni funkcjonalnym, przyjaznym użytkownikowi narzędziem, które umożliwia połączenie się z wybranym przez siebie OTS’em (Open Tibia Serwer). Wystarczy wpisać numer IP i cieszyć się bawiąc w gronie przyjaciół, budując własną potęgę, zdobywając nowe lądy oraz poznając wiele ciekawych ludzi. Przy poszczególnych wersjach IP Changera jest tez do wyboru wersja Tibii z jaką dany Changer działa. Instalacja i obsługa IP Changera jest bardzo prosta!
http://www.ip-changer.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Generator peseli

Generator peseli
Generator PESEL jest prostym programem służączym do generowania serii numerów PESEL spełniających podane przez użytkownika kryteria. Program powstał w celu ułatwienia testowania aplikacji, zwłaszcza formularzy do wprowadzania danych osobowych. Pozwala na wprwodzanie wielu kombinacji numerów i sprawdzenia poprawności zachowania programowania.
http://pesel.cstudios.pl
Zgłoś nie działający link/spam

CRM - zarządzanie relacjami z klientami

CRM - zarządzanie relacjami z klientami
CRM to nowoczesny sposób zarządzania firmą. Oprogramowanie umożliwia efektywniej zarządzać relacjami z klientami, jednocześnie weryfikując PR firmy. Wdrożenie CRM wiąże się z wprowadzeniem strategii biznesowej skierowanej na klienta. Takie rozwiązanie usprawnia komunikację. System IHK CRM jest uniwersalnym narzędziem zarządzającym danymi, jak również udostępniającym raporty i dane statystyczne.Nasz CRM oparty jest o technologie webowe, tak więc jest dostępne przez przeglądarkę z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu. Specjalne skrypty i certyfikaty zapewniają bezpieczeństwo działania systemu. Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi, w celu szczegółowej prezentacji systemu CRM.
http://www.crm.biz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program dla biura nieruchomości

Program dla biura nieruchomości
eKOMAKO Makler Nieruchomości to kompletne narzędzie do wspomagania pracy biura nieruchomości. Dzięki pracy on-line maklerzy mogą uzyskać dostęp do potrzebnych informacji nawet w terenie, będąc u kontrahenta. Zapisana oferta może być od razu prezentowana w serwisie www biura nieruchomości.
http://program-dla-nieruchomosci.komako.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt