Recenzje
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Programy

Intercenbud

Intercenbud
Proponowana w naszej ofercie baza cenowa Intercenbud jest kompleksowym pakietem stawek cenowych praktykowanym przy tworzeniu kosztorysu budowlanego. Narzędzie to idealnie zaczytuje się do programów do kosztorysowania uzupełniając je o obowiązujące na dany kwartał ceny towarów, usług czy roboczogodzin. Bazę cenową można zakupić w postaci abonamentu na rok lub nabywając osobno interesujący Cię kwartał. Masz wybór zakupu dostępu do WWW lub CD. Proponowana przez nas baza cenowa to duże uproszczenie dla każdego kosztorysanta.
http://www.bazacen.programy-kosztorysowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Buduj z Głową

Buduj z Głową
Zapraszamy do zakupu pakietu aktualizującego programy z serii Norma. Jeśli posiadają Państwo oprogramowanie Norma PRO, Standard czy EXPERT wystarczy zainstalować kwartalnik Buduj z Głową, który podniesie nam system do wersji bieżącej. Buduj z Głową składa się z 4 części emitowana jest raz na kwartał.
http://www.aktualizacja.programy-kosztorysowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program dla agencji nieruchomości

Program dla agencji nieruchomości
Wersja złota eMaklera to funkcjonalny program wspierający pracę biura nieruchomości, który wspomaga obsłużyć całą relację obsługi Klienta. Nasze oprogramowanie dla biura nieruchomości wychodzi naprzeciw potrzebom dynamicznych organizacji, w których kadra pracowników obsługuje oferty popytowe od wstępnych zapytań do finalnych ofert pośrednictwa.
http://program-dla-nieruchomosci.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Norma PRO

Norma PRO
Obecnie na rynku jest dostępnych wiele programów do kosztorysowania i niemały problem mają Ci, którzy poszukują dobrego i sprawdzonego rozwiązania. W naszej ofercie znajdziecie oprogramowanie firmy Athenasoft, program o nazwie Norma PRO. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje te narzędzie, a w przypadku pytań do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami.
http://www.dla-kosztorysantow.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt