Recenzje
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Programy

Computer spy - keylogger

Computer spy - keylogger
Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu keyloggerów. Są to programy szpiegujące komputer. Szpieg potrafi przechwytywać wszystkie wciskane klawisze wraz z datą oraz nazwą programu, w którym było pisane. Pozwala to na sprawdzenie wydajności swoich pracowników. Czy pracują dobrze czy też nie. Takie monitorowanie pozwala wyłapać pracowników, którzy nie efektywnie pracują. Można traktować program, jako kontrola rodzicielska w celu sprawdzenia dziecka.
http://keylogger-spy.co
Zgłoś nie działający link/spam

Programy do zmniejszania zdjęć

Programy do zmniejszania zdjęć
Na stronie Zmniejsz.se znajduje się lista znanych i najlepszych programów graficznych pozwalających na zmniejszanie rozmiary zdjęć. Można zapoznać się z tekstami na temat wyselekcjonowanych przez nas darmowych aplikacji a także bezpłatnie pobrać umieszczone przez nas i dobrze ocenione aplikacje. Ponadto w serwisie znajduje się najlepsze narzędzie służące do zmniejszania rozmiaru obrazków online. Za pomocą aplikacji online możliwe jest zmnniejszanie wielkości fotografii na serwisy aukcyjne, strony i blogi oraz na facebooka. Zmiana rozmiaru fotografii jest wyjątkowo intuicyjna i każdy człowiek dla sobie z tym radę.
http://www.zmniejsz.se
Zgłoś nie działający link/spam

Zarządzanie zasobami it

Zarządzanie zasobami it
Czy jesteśmy pewni jak nasi pracownicy pracują na swoich komputerach? Czy nie wykorzystują ich do celów prywatnych? Czy nie spędzają większości swego czasu służbowego na stronach internetowych nie związanych z pracą? Jest program, który może to zweryfikować. Jest nim aplikacja Statlook/Uplook. Zarządzanie zasobami IT stało się w erze informatyzacji koniecznością. Żadna współczesna firma nie wyobraża sobie funkcjonowania bez odpowiednich zasobów informatycznych, takich jak sprzęt komputerowy, oprogramowanie, użytkownicy, sieć komputerowa, czy Internet.
http://www.zarzadzanie-it.com
Zgłoś nie działający link/spam

Audyt informatyczny

Audyt informatyczny
Firma PlikCenter jest czołowym producentem oprogramowania do audytu informatycznego. Dzięki systemowi LanCenter możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i sprzętu w sposób szybki, łatwy, oraz zdalny. (z jednego miejsca w sieci) Pozwala to firmie, która zakupi nasz produkt na zmiejszenie kosztów związanych z tą ważną operacją. Pakiet LanCenter oprócz funkcji audytu zawiera również szereg rozwiązań dotyczących zarządzania siecią komputerową. Dzięki naszemu rozwiązaniu praca administratora staje się prostsza. Administrator może dowolnie blokować niechciane strony, aplikacje, oraz urządzenia. Może w łatwy sposób przeglądać dzienniki zdarzeń, listy usług, oraz przydzielać prawa dostępu za pomocą list ACL.
http://www.lancenter.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt