Recenzje
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
Wyjazdy sportowe E-Almatur. Wyjazdy sportowe E-Almatur dla dzieci i młodzieży.
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Programy

Systemy ERP

Systemy ERP
Firma informatyczna ERP Europe w swojej bogatej ofercie ma bardzo bezpieczną i mającą moc prawną aplikację e-Podpisu. Podpis elektroniczny to kompleksowy zbiór metod poręczający prawdziwość dokumentu i dane osobowe wysyłającego. Zatwierdzanie transakcji nigdy nie było tak nieskomplikowane! Z nami zaoszczędzasz swój czas i przyśpieszysz administrację w swoim przedsiębiorstwie. Zapraszamy do zapoznania się także z naszą propozycją dotyczącą oprogramowania erp i systemów CRM elektronika.
http://oprogramowanie-erp.orangespace.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program iFaktura v 0.2

Program iFaktura v 0.2
Prosty program do wystawiania faktur vat, wpowadzania faktur zakupu, ewidencji kontrahentów, obsługi jednego magazynu, ewidencji usług, oraz kpir czyli książka przychodów i rozchodów.
http://www.ifaktura.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Programy dla księgowości

Programy dla księgowości
Żadna firma, funkcjonująca w dzisiejszej rzeczywistości nie może sobie pozwolić na niesprawnie działający zespół księgowo-kadrowy. Do przeszłości odeszły jednak staroświeckie papierowe księgi przychodów i rozchodów czy też ręczne tworzenie planu kont. Zastąpiły je zaawansowane komputerowe aplikacje do wystawiania faktur oraz inne programy dla księgowości. Dystrybutor Varico rozpowszechnia ich darmowe próbne wersje na swojej stronie.
http://www.varico.com
Zgłoś nie działający link/spam

Programy finansowo księgowe

Programy finansowo księgowe
Verixus to spółka projektująca profesjonalne programy dla księgowości, programy finansowe oraz pakiety dla kadr i pionów księgowych. Gwarantujemy permanentną aktualizację naszego oprogramowania oraz dostosowywanie ich do zmieniających się przepisów prawa podatkowego oraz finansowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dystrybucją.
http://programy-dla-ksiegowosci.tdnet.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Programy komputerowe instalki Katalog

Programy komputerowe instalki Katalog
Katalog stron z adresami do dobrych bezpłatnych programów (freeware, open source, shareware, trial) oraz komercyjnych (Microsoft, ACD Systems, Adobe, Ahead, Autodesk, CDN, Corel, Cyberlink, Insert, JASC, Macromedia, McAfee, Symantec i wiele innych...), a także witryny internetowe z opisami programów, artykułami, praktycznymi poradami, informacjami o licencjonowaniu, przydatne linki, fora dyskusyjne oraz sklepy z oprogramowaniem.
http://www.programy.biznesinformacje.info
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt