Recenzje
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Programy

Program Do Tworzenia Map

Program Do Tworzenia Map
MapCreator jest aplikacją internetową pozwalającą na proste i szybkie wykonanie mapy interaktywnej, którą można umieścić na własnej stronie www. Prócz lokalizacji budynków można zamieszczać też dodatkowe informacje, tj.: adresy, opisy i zdjęcia. Można również tworzyć warstwy tematyczne, jak np. granice miejscowości, obszary objęte miejscowym planem zagospodarowania itp.
http://www.mapcreator.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia SAP

Szkolenia SAP
Świadczymy pełen zakres usług związanych z rozwiązaniami SAP. Począwszy od doradztwa biznesowego, analiz przedwdrożeniowych i współpracy przy przygotowaniu do wdrożenia SAP poprzez realizację prac wdrożeniowych, nadzór nad projektami (Zarządzanie projektem wdrożeniowym) do opieki serwisowej po zakończonym wdrożeniu. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla użytkowników w naszych salach szkoleniowych i w siedzibie klienta. Wyróżnia nas ścisła kooperacja z klientem, słuchanie jego potrzeb i koncentracja na jakości realizowanych prac. Jako jedyni na rynku posiadamy doświadczenia w walidacji systemu SAP dla potrzeb standardów GMP w branży farmaceutycznej.
http://www.si-consulting.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ITproX - Profesjonalne Usługi IT

ITproX - Profesjonalne Usługi IT
ITproX jest nowoczesną, młodą firmą zajmującą się kompleksową obsługą informatyczną małych, średnich a także dużych firm. Doświadczenie zdobywaliśmy u najlepszych na rynku a nasze umiejętności są potwierdzone stosownymi certyfikatami. Z połączenia młodości i kompetencji udało się Nam stworzyć zespół, który profesjonalnie podchodzi do stawianych przed nim wyzwań. W pełni analizujemy zagadnienie i planujemy najlepsze z możliwych rozwiązań, przy czym od początku do końca komunikacja z klientem jest dla kluczowa, aby poznać wszystkie niezbędne potrzeby i wymagania. Pewność decyzji i chęć sprostania oczekiwaniom Naszych klientów jest dla Nas najważniejsza.
http://www.itprox.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program do rezerwacji biletów

Program do rezerwacji biletów
System eKOMAKO Traveler to rozwiązanie do kompleksowej obsługi firmy transportowej zajmującej się przewozami autobusowymi, transferami lotniskowymi lub liniowymi połączeniami autokarowymi. System sprawdzony w dynamicznie rozwijających się organizacjach, które prowadzą samodzielną sprzedaż biletów, jak również sprzedają i rezerwują bilety w sieci współpracujących agentów oraz bezpośrednio klientom poprzez Internet.
http://program-dla-przewoznikow.komako.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt