Recenzje
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie fotowoltaiki
czyszczenie solarów/fotowoltaiki. czyszczenie solarów/fotowoltaiki
druk na tkaninie. druk na tkaninie
Pisanie prac rachunkowość. Pisanie prac rachunkowość

Wyszukaj stronę        

Telekomunikacja - usługi

Dostawca usług telekomunikacyjnych

Dostawca usług telekomunikacyjnych
Spółka INEA S.A. to największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce. Operator dostarcza profesjonalne usługi telekomunikacyjne wykorzystując przewody światłowodowe, w tym także NGN (New Generation Network) jak i szerokopasmowy [url=http://www.inea.pl]internet[/url] wyposażony w technologię WiMAX w najnowszym standardzie IEEE 802.16e. W zasięgu sieci kablowej jest przeszło 200.000 indywidualnych użytkowników w całej Wielkopolsce. Z końcem 2013 roku zasięg WiMAX INEA ma pokryć do 70 proc. powierzchni Wielkopolski. Obecnie z naszych połączeń korzysta przeszło 138.000 gospodarstw domowych. Ponad 50 proc. naszych klientów korzysta też z usług internetowych INEA.
http://www.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Internet satelitarny

Internet satelitarny
Nowy rodzaj dostępu do sieci internetowej jakim jest internet satelitarny zwany też tooway to absolutnie nowa jakość. Zachęcam zainteresowanych do skorzystania z usług Naszej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm, oryginalną niezawodność Naszego internetu oraz zapewniamy pomoc techniczną. Wszystkie niezbędne dane znajdują się na Naszej firmowej stronie internetowej. Trzeba zapoznać się z cechami Naszego internetu, bije bowiem na głowę konkurencję przede wszystkim pod względem niezawodności. Polecamy i zapraszamy do współpracy.
http://www.satelitarny.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Marketing SMS

Marketing SMS
Serwis udostępnia darmową bazę wiedzy, w której możemy znaleźć informacje dotyczące SMS API i MMS API, powiadomień SMS, kampanii MMS oraz masowej wysyłki SMS/MMS. Wiele przykładów jak wykorzystać hurtowe SMS w różnych branżach, nowatorskie kampanie marketingowe MMS, oraz przypomnienia SMS zainteresują każdego. Prezentowane na stronie badania i raporty stanowią aktualne źródło informacji dotyczących wysyłki SMS, statystyki pokazują jak zmienia się intensywność korzystania z tych form kontaktu z klientem. Kreatywne kampanie SMS i marketing MMS przedstawione na stronie zaciekawią nawet laików, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
http://www.marketing-mobilny.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Inea S.A.

Inea S.A.
Siła marki Inea to efekt wieloletniej praktyki najbardziej znanych dostawców telekomunikacyjnych w regionie wielkopolskim - RTK Elsat Sp. z o.o., [url=http://www.srem.inea.pl]Internet[/url] Cable Provider Sp. z o.o., Telewizja Kablowa Poznań S.A. i Koma S.A., firm z krajowym kapitałem, które tworzyły rynek telekomunikacyjny w Wielkopolsce. Przed paroma laty firmy skupiły swoje usługi pod wspólnym szyldem Inea. W kilka następnych lat wszystkie cztery przedsiębiorstwa wiązały się ze sobą, aby wreszcie powołać jedną firmę, wyznaczając znaną wśród Wielkopolan nazwę ? INEA S.A.
http://www.srem.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt