Recenzje
Matryca. Studio Matryca to nowoczesność i kreatywność.
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Telekomunikacja - usługi

Dostawca usług telekomunikacyjnych

Dostawca usług telekomunikacyjnych
Spółka INEA S.A. to największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce. Operator dostarcza profesjonalne usługi telekomunikacyjne wykorzystując przewody światłowodowe, w tym także NGN (New Generation Network) jak i szerokopasmowy [url=http://www.inea.pl]internet[/url] wyposażony w technologię WiMAX w najnowszym standardzie IEEE 802.16e. W zasięgu sieci kablowej jest przeszło 200.000 indywidualnych użytkowników w całej Wielkopolsce. Z końcem 2013 roku zasięg WiMAX INEA ma pokryć do 70 proc. powierzchni Wielkopolski. Obecnie z naszych połączeń korzysta przeszło 138.000 gospodarstw domowych. Ponad 50 proc. naszych klientów korzysta też z usług internetowych INEA.
http://www.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Internet satelitarny

Internet satelitarny
Nowy rodzaj dostępu do sieci internetowej jakim jest internet satelitarny zwany też tooway to absolutnie nowa jakość. Zachęcam zainteresowanych do skorzystania z usług Naszej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm, oryginalną niezawodność Naszego internetu oraz zapewniamy pomoc techniczną. Wszystkie niezbędne dane znajdują się na Naszej firmowej stronie internetowej. Trzeba zapoznać się z cechami Naszego internetu, bije bowiem na głowę konkurencję przede wszystkim pod względem niezawodności. Polecamy i zapraszamy do współpracy.
http://www.satelitarny.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Marketing SMS

Marketing SMS
Serwis udostępnia darmową bazę wiedzy, w której możemy znaleźć informacje dotyczące SMS API i MMS API, powiadomień SMS, kampanii MMS oraz masowej wysyłki SMS/MMS. Wiele przykładów jak wykorzystać hurtowe SMS w różnych branżach, nowatorskie kampanie marketingowe MMS, oraz przypomnienia SMS zainteresują każdego. Prezentowane na stronie badania i raporty stanowią aktualne źródło informacji dotyczących wysyłki SMS, statystyki pokazują jak zmienia się intensywność korzystania z tych form kontaktu z klientem. Kreatywne kampanie SMS i marketing MMS przedstawione na stronie zaciekawią nawet laików, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
http://www.marketing-mobilny.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Inea S.A.

Inea S.A.
Siła marki Inea to efekt wieloletniej praktyki najbardziej znanych dostawców telekomunikacyjnych w regionie wielkopolskim - RTK Elsat Sp. z o.o., [url=http://www.srem.inea.pl]Internet[/url] Cable Provider Sp. z o.o., Telewizja Kablowa Poznań S.A. i Koma S.A., firm z krajowym kapitałem, które tworzyły rynek telekomunikacyjny w Wielkopolsce. Przed paroma laty firmy skupiły swoje usługi pod wspólnym szyldem Inea. W kilka następnych lat wszystkie cztery przedsiębiorstwa wiązały się ze sobą, aby wreszcie powołać jedną firmę, wyznaczając znaną wśród Wielkopolan nazwę ? INEA S.A.
http://www.srem.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt