Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
Pisanie prac z filozofii. Pisanie prac z filozofii

Wyszukaj stronę        

Oprogramowanie dla firm

Programy do kosztorysowania

Programy do kosztorysowania
Polecamy najnowszy produkt firmy Athenasoft - program norma expert. Jest on oparty o najnowsze technologie oraz w pełni dostosowany do wymogów prawa budowlanego. Praca na oprogramowaniu jest dość łatwa, a co ważniejsze program posiada bardzo wiele innowacyjnych funkcji i jest nieustannie rozwijany przez producenta.
http://www.program-do-kosztorysowania-expert.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Flota - administracja flotą samochodową AntCom

Flota - administracja flotą samochodową AntCom
Oprogramowanie do windykacji "Windykator" to projekt wliczająca się w zestaw różnorodnej oferty firmy AntCom. System umożliwia monitoring prowadzonych spraw windykacyjnych. Naliczanie odsetek, raport dłużników, raport wierzycieli, dostęp online dla klientów to tylko część z wielu opcji, które posiada aplikacja do windykacji. System ePanel pozwala na dostęp do spraw 24 godziny na dobę z dowolnego komputera. Firma AntCom z Kielc posiada w swojej ofercie program do obsługi pizzerii i gastronomii "Moja Pizzeria". Kolejną pozycją w ofercie jest program do obsługi floty samochodów "Flota". Udostępnia następujące opcje: średnie spalanie, koszty samochodów, kontrola samochodów firmowych.
http://www.antcom.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów
Syndatis od 2000 roku funkcjonuje na rynku rozwiązań BPM (Business Process Management), będąc prekursorem tego podejścia w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne, umożliwiające pełną obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Nasz produkt, Syndatis BPM, oparty na najnowocześniejszych technologiach internetowych, jest narzędziem bardzo elastycznym, łatwo integrującym się z innymi elementami IT w każdej organizacji. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie Business Process Management oraz IT. Trzonem firmy są ludzie współtworzący sukces Syndatis od początku istnienia spółki. Jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa biznesowego, analizy, programowania i architektury systemów informatycznych.
http://www.syndatis.com
Zgłoś nie działający link/spam

CDN XL

CDN XL
Implementacje najczęściej wybieranego systemu ERP w Polsce: Comarch CDN XL, a także innych programów Comarch: OPTIMA, ALPOL, iMed24, Retail, Mobile. Dostosowujemy systemy IT do indywidualnych potrzeb firm, tworzymy rozszerzenia funkcjonalne na zamówienie.
http://alpol.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt