Recenzje
pisanie prac na zamówienie. pisanie prac na zamówienie (962)
Pisanie prac inżynierskich z informatyki. Pisanie prac inżynierskich z informatyki (422)
Pisanie prac cennik. Pisanie prac cennik (305)
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi (624) to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Oprogramowanie dla firm

Programy do kosztorysowania

Programy do kosztorysowania
Polecamy najnowszy produkt firmy Athenasoft - program norma expert. Jest on oparty o najnowsze technologie oraz w pełni dostosowany do wymogów prawa budowlanego. Praca na oprogramowaniu jest dość łatwa, a co ważniejsze program posiada bardzo wiele innowacyjnych funkcji i jest nieustannie rozwijany przez producenta.
http://www.program-do-kosztorysowania-expert.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Flota - administracja flotą samochodową AntCom

Flota - administracja flotą samochodową AntCom
Oprogramowanie do windykacji "Windykator" to projekt wliczająca się w zestaw różnorodnej oferty firmy AntCom. System umożliwia monitoring prowadzonych spraw windykacyjnych. Naliczanie odsetek, raport dłużników, raport wierzycieli, dostęp online dla klientów to tylko część z wielu opcji, które posiada aplikacja do windykacji. System ePanel pozwala na dostęp do spraw 24 godziny na dobę z dowolnego komputera. Firma AntCom z Kielc posiada w swojej ofercie program do obsługi pizzerii i gastronomii "Moja Pizzeria". Kolejną pozycją w ofercie jest program do obsługi floty samochodów "Flota". Udostępnia następujące opcje: średnie spalanie, koszty samochodów, kontrola samochodów firmowych.
http://www.antcom.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów
Syndatis od 2000 roku funkcjonuje na rynku rozwiązań BPM (Business Process Management), będąc prekursorem tego podejścia w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne, umożliwiające pełną obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Nasz produkt, Syndatis BPM, oparty na najnowocześniejszych technologiach internetowych, jest narzędziem bardzo elastycznym, łatwo integrującym się z innymi elementami IT w każdej organizacji. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie Business Process Management oraz IT. Trzonem firmy są ludzie współtworzący sukces Syndatis od początku istnienia spółki. Jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa biznesowego, analizy, programowania i architektury systemów informatycznych.
http://www.syndatis.com
Zgłoś nie działający link/spam

CDN XL

CDN XL
Implementacje najczęściej wybieranego systemu ERP w Polsce: Comarch CDN XL, a także innych programów Comarch: OPTIMA, ALPOL, iMed24, Retail, Mobile. Dostosowujemy systemy IT do indywidualnych potrzeb firm, tworzymy rozszerzenia funkcjonalne na zamówienie.
http://alpol.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt