Recenzje
{czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
{druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
{link. Malowannie
https://dobradieta365.pl. https://dobradieta365.pl (17)

Wyszukaj stronę        

Grafika komputerowa





Reklama flash

Reklama flash
Jeśli szukasz: animacje flash, aplikacje flash, banery flash - to nasza specjalność. Naszym klientom oferujemy kompleksowe przygotowanie elementów w technologi flash. Animowana reklama to najskuteczniejsza forma - nasza reklama flash przyciągnie zupełnie nowych klientów. Młody, ale doświadczony zespół grafików przygotuję każdą, wymarzoną animację, która ozdobi Twoją stronę, bądź reklamę, która przyciągnie klientów do Twojej firmy - 258356.pl zaprasza!
http://258356.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Grafik komputerowy portfolio – tworzenie grafiki/webdesign:strony www

Grafik komputerowy portfolio – tworzenie grafiki/webdesign:strony www
Portfolio grafika komputerowego/webdesignera freelancera. Zajmuję się tworzeniem grafiki użytkowej na potrzeby stron www. Tworzę również logotypy, wizytówki oraz plakaty. Projektuję strony w języku XHTML i CSS oraz technologii Flash zgodne ze standardami W3C. Jestem absolwentem Politechniki Częstochowskiej (temat pracy dyplomowej - Interaktywne efekty 3D na stronach internetowych - programowanie Flash) Swobodnie poruszam się w środowiskach Photoshop oraz Flash. Przyjmę zlecenia z zakresu tworzenia identyfikacji wizualnej w Internecie. Jeżeli chodzi o doświadczenie, projektuję od 2009 roku, mam na swoim koncie współpracę z kilkoma agencjami reklamowymi oraz klientami indywidualnymi.
http://inspire.czest.pl
Zgłoś nie działający link/spam

4D Artist | grafika 3D | wizualizacje

4D Artist | grafika 3D | wizualizacje
Jesteśmy Freelancerami, których fascynuje grafika trójwymiarowa. Każdy z nas ma szerokie pojęcie oraz umiejętności w tym co robi. Zajmujemy się wizualizacjami produktów, wnętrz, budynków w 3D, wraz z wysokiej jakości wyrenderowaniem całej sceny. Nasze projekty cechuje wysoka jakość zarówno samego modelu jak i fotorealistyczny efekt końcowy. Jesteśmy kreatywni i chętni do pracy! Zawsze jesteśmy do państwa pełnej dyspozycji!
http://www.4dartist.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przeróbka zdjęć

Przeróbka zdjęć
Zajmujemy się fachową szeroko zrozumianą obróbką zdjęć. Nadzwyczajny akcent kładziemy na prędkość realizacji zamówień, przystępne ceny oraz całkowite zadowolenie naszych klientów. Wykonujemy następujące usługi: retusz zdjęć, renowacja zdjęć oraz fotomontaż fotografii jak również inne, które są wprost powiązane z przerabianiem fotografii według Państwa wymogów. Naszymi najważniejszymi referencjami są zadowoleni kontrahenci, którzy jeśli tylko potrzebują naszej pomocy otrzymują ją w mgnieniu oka. Wejdź, rozejrzyj się i zapytaj, czy mamy coś dla Ciebie.
http://artuso.pl
Zgłoś nie działający link/spam




<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>



UrbiCMS 2008 - kontakt