Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        

Akcesoria

Kolokacja

Kolokacja
Świadczymy uslugi kolokacji, dzierżawy i administracji serwerów i urządzeń telekomunikacyjnych.Gwarantujemy stały nadzór (monitoring) Państwa urządzeń, redundantny dostęp do zasobów sieciowych, właściwe warunki temperaturow, gwarantowane zasilanie, konsultacje administratorów, elastyczne zwiększanie pasma, krótsze trasy (niższe "pingi"), zabezpieczenie przed kradzieżą i dostępem osób niepowołanych.
http://www.datahouse.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Pościele

Pościele
Firma ibis.wroc.pl jest na rynku od 20 lat. Od początku swojej działalności trudzi się produkcją, handlem oraz marketingiem. Ich specjalizacja to tkaninowe artykuły wyposażenia wnętrz i tkaniny. Współpracują z największymi wytwórcami tych produktów w Polsce i za granicą. Trudzą się: zaopatrzeniem hoteli ora pensjonatów w bieliznę pościelową, ręczniki, zasłony, narzuty, kołdry, poduszki, wyposażeniem lokali w obrusy, serwety, zasłony, wyposażeniem pracowników hoteli i lokali w określone ciuchy.
http://www.ibis.wroc.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Torba na laptopa

Torba na laptopa
Obecnie tak modne torby na laptopa nie muszą być nieciekawe ani przewidywalne! Pierwszym zadaniem, jakie realizuje pokrowiec na laptopa jest zabezpieczenie komputera. Niemniej jednocześnie wyrób ten może być szykowny, oryginalny i może podkreślać indywidualny styl jego posiadaczki. Przedstawiana firma dostarcza pełną gamę wyrobów, takich jak przykładowo pokrowiec na iPada albo torba na laptopa damska. Oferowane produkty łączą w sobie zalety praktyczne oraz estetyczne oraz są robione w pojedynczej sztuce, a tylko wyjątkowo najwyżej w trzech.
http://www.pochidesign.com
Zgłoś nie działający link/spam

Maxid - wdrożenie systemu informatycznego Warszawa

Maxid - wdrożenie systemu informatycznego Warszawa
Świadczymy kompleksowe usługi IT, oraz usługi związane z automatyczną identyfikacją. Przeprowadzamy migracje baz danych. Z naszych usług korzystają zarówno małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się również sprzedażą detaliczną i hurtową oprogramowania, sprzętu komputerowego oraz sprzętu do automatycznej identyfikacji w tym sprzedażą drukarek etykiet. Produkujemy oprogramowanie wedle indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
http://www.maxid.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt