Recenzje
druk flag. druk flag
przewozy do danii. przewozy do danii
przewozy do danii. przewozy do danii
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Agroturystyka

Agro Turystyka Agro-Eko Halinka

Agro Turystyka Agro-Eko Halinka
Agro Turystyka w Szymanowicach Dolnych położona jest w dolinie rzeki Koprzywianki w odległości 100 m do zalewu Szymanowskiego i 300 m do lasu Szymanowskiego, w odległości 25 km od pięknego Sandomierza i Opatowa z licznymi zabytkami.
http://www.agroekohalinka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rezerwacje noclegów

Rezerwacje noclegów
Dłuższy urlop jest idealnym okresem odpoczynek. Będąc zabieganymi i zapracowanymi, rzadko wiemy gdzie udać się by przyjemnie spędzić wakacje. A wystarczy tylko wejść na stronę i gąszczu ofert kwater wybrać ten jedyny, najbardziej sprzyjający naszym wymogom. Każda grupa wiekowa znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie baza sanatoriów, a także noclegi w Polsce i zagranicy.
http://nocowanie-24.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

kajaki Mazury

kajaki Mazury
Na 18-hektarowym obszarze wznosi się Ośrodek Rekreacyjny nad jeziorem Łękuk na Mazurach. To odrestaurowany dziewiętnastowieczny folwark. Państwo Przyłuccy-gospodarze ośrodka- dokładają wszystkich starań, pobyt w tym miejscu był niepowtarzalny. W ofercie turystycznej można przebierać. Przytulne pokoje dla lubiących komfort. Pola namiotowe dla szukających wrażeń.
http://www.lekuk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

agroturystyka Ustrzyki

agroturystyka Ustrzyki
Oferujemy <a href="www.noclegiufela.pl">kwatery w Ustrzykach</a>. Kwatera u Fela zlokalizowany jest w Ustrzykach Dolnych, przy dolnym wyciagu stacji narciarskiej Gromadzyń (4 km do stacji narciarskiej Laworta). Dla gości przygotowaliśmy 5 pokoi, do wyboru 2, 3 i 4 osobowe. Pensjonat posiada 3 kuchnie i salę kominkową z TV, piłkarzykami, dartem. Dla gości udostępniamy również przygotowane stanowisko komputerowe. W pokojach jest bezprzewodowy internet. Możliwość wypożyczenia nart. Ustrzyki Dolne to dobra baza wypadowa wgłąb Bieszczadów. Z Ustrzyk Dolnych jest dobry dojazd do Ustrzyk Górnych, Soliny, Polańczyka. Przy kwaterze rozpoczynają się ciekawe szlaki spacerowe na Lawortę.
http://www.noclegiufela.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt