Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        

Hodowla psów rasowych

Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier
Strona hodowli mającej psy rasy Yorkshire Terrier, nieprzerwanie od kilku lat otrzymujące najwyższe nagrody oraz wyróżnienia na prestiżowych pokazach. Witryna posiada galerie piesków, opis ich osiągnięć a także terminy planowanych miotów. Zapraszamy.
http://www.york-restart.com
Zgłoś nie działający link/spam

Dogo Canario

Dogo Canario
Strona hodowli psów rasy Dogue de Bordeaux i Dogo Canario. Na witrynie przedstawione są dokładne cechy charakteru obu ras, ich poziom przywiązania do rodziny oraz sposoby pielęgnacji dla nowych nabywców. Służymy pomocą podczas zakupu oraz po nim.
http://www.mercatordog.com
Zgłoś nie działający link/spam

pinczer miniaturowy

pinczer miniaturowy
Na stronie zamieszczony jest szczegółowy wzorzec pinczera miniaturowego, oraz kilka ciekawych zdjęć. Prezentuje również moje psy i ich osiągnięcia, a także rodowody. Mam nadzieję że fotografie, oraz informacje zawarte na tej stronie pomogą państwu bliżej poznać tą rasę i dokonać wyboru przy zakupie psa rasy pinczer miniaturowy.
http://www.pinczer.ludwiczak.net
Zgłoś nie działający link/spam

Boerboel - Boertax

Boerboel - Boertax
Boertax to hodowla psów ras: Boerboel, jamnik marmurkowy, jamnik krótkowłosy oraz jamnik merle. Działamy na terenie Warszawy (Nowy Konik, Halinów). Nasze psy rasy boerboel są laureatami wielu konkursów; pojawiają się na licznych wystawach na terenie całego kraju. Wszystkie są przyjazne, towarzyskie i wychowywane wśród rodzinnego ciepła (w tym także dzieci na codzień z nimi obcujących). Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.
http://boerboel.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt